17 yaşında sakalın çıkmaması

Xavier180

Centipat
Yer
Manchester
17 yaşındayım, sakal yok denilecek kadar az, hatta uzaktan bile görülmüyor diyebilirim, sizce erken veya geç girilen ergenliğin sakal çıkmasıyla alakası var mıdır? Benle yaşıt olan çoğu arkadaşımın sakalı var, aralarında 14-15 yaşındaymış gibi duruyorum, nasıl sakal çıkartabilirim?

Ben 13 yaşındayım bendede cikmaya başladı bir kere aldim uzuyup duruyor hiç güzel birşey değil

Bendede fazla yokta sağda solda ve bıyık var

Hocam o yaşlarda ben de takıyordum sakal konularına da şimdi de eziyet çekiyoruz sürekli kesmek gerekiyor vesaire. Eğer çıkmazsa doktorunuza başvurabilirsiniz.

Bende 17 yaşındayım aynı sorun bende de var.

Hocam kesinlikle olmaması daha iyi. Şuan size güzel gelmeyebilir ama emin olun sakallı olmaktan daha iyidir köse olmak. Ama işin sağlık kısmını bilemeyeceğim.

Hocam 13 yaşından beri düzenli kesiyorum 12'nin sonlarında çıkmaya başladı gerçekten çok da önemli bir şey degil iyi de durmuyor seyrek seyrek zaten bu yüzden kafanıza takmayın tüysüz bir insan da olabilirsiniz hiç de çıkmayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…