170 TL'ye Taşınabilir HDD Tavsiyeleriniz Nedir?

• Konuyu başlatan 115
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 854

115

Hectopat
Arkadaşlar oyunları depolamak amaçlı 1 TB taşınabilir HDD alacağım. Fiyat max 170 TL, sağlam sorun çıkartmayacak bir HDD tavsiye ederseniz memnun olurum.

Normal plastik kasa, sağlam dayanıklı bişey almak istiyosan daha iyi bişey almanı öneririm. Yani ben üstüne basmıştım 80 kilo direk bozuldu. :D Sonra değiştirdim. Ben izmir de oturuyorum çankaya dan aldım ucuza.

Normal plastik kasa, sağlam dayanıklı bişey almak istiyosan daha iyi bişey almanı öneririm. Yani ben üstüne basmıştım 80 kilo direk bozuldu. :D Sonra değiştirdim. Ben izmir de oturuyorum çankaya dan aldım ucuza.
Elimde Samsung M3 Portable var sert plastikten yapılma bir şeye benziyor ya aynısında alacağım ya da sizin önerdiğinizden :) Peki sizce Adata,Slicon Power, Toshiba'nın HDD leri nasıldır?

@Huskiey Seninki de biraz sıradışı bir örnek oldu. :)

Kendim yaklaşık 5-6 yıldır Western Digital'ın 2.5" harici disklerini kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Tabii ben üzerine falan basmadığımdan da olabilir. Önerdiğim Samsung diski de birkaç yerde scheduled backup için kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı