1700-1800 TL APU Sistem Toplama

Güvenilir bir marka değil. Dedik diye patlama yapacak değil lakin bu tür olaylarla ünlenen bir marka.
Hocam benım herşeyim ekipmanlarım işte ne bileyim oyun için ve hiç bir sorununu görmedim yıllardır everest kullanan birisiyim.

Everest ben de ekipmanlarını kullanıyorum, gayet iyiler ama yine de bilgisayarımı ona emanet etmem. Dünyadaki en iyi PSU üreticilerinden FSP onunla aynı fiyata satarken neden onu alayım ki? Ekipmanda F/P olayı ucuzluk olayı var ama PSU'da yok.

Hocam benım herşeyim ekipmanlarım işte ne bileyim oyun için ve hiç bir sorununu görmedim yıllardır everest kullanan birisiyim.
Everest'in ekipmanlarına demiyoruz zaten :) Ancak PSU gibi bir parçada Everest'e güvenilmesi sakat bir iş.
Everest ben de ekipmanlarını kullanıyorum, gayet iyiler ama yine de bilgisayarımı ona emanet etmem. Dünyadaki en iyi PSU üreticilerinden FSP onunla aynı fiyata satarken neden onu alayım ki? Ekipmanda F/P olayı ucuzluk olayı var ama PSU'da yok.
Arkadaş özetlemiş kısaca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı