1700-1800 TL monitör tavsiyesi

Hocam satıcı pek güvenilir gelmedi bana Hepsiburada'dan ASUS TUF Gaming VG24vq yu alacağım hem bir sıkıntı çıkarsa Hepsiburada iade kabul ediyor diye biliyorum.

Hocam şu an bakabildim ASUS TUF Gaming VG24vq da VA panel var AOC 24G2U da IPS var isterseniz renk kalite farkına bakın siz seçin aşağıya görsel bırakıyorum.

images (2).jpeg

Hocam şu an bakabildim ASUS TUF Gaming VG24vq da VA panel var AOC 24G2U da IPS var isterseniz renk kalite farkına bakın siz seçin aşağıya görsel bırakıyorum.

Eki Görüntüle 961857
hocam her monitörde bir sorun buluyorlar hangi monitörü alacağımı şaşırdım
aoc 24g2u da bir sorun yoksa onu alayım o zaman

Hocam her monitörde bir sorun buluyorlar hangi monitörü alacağımı şaşırdım.
AOC 24G2U da bir sorun yoksa onu alayım o zaman.

Hocam AOC 24G2U sorunu az olan bir model ışık sızması ölü piksel gibi sorunlar diğer monitörlere göre daha az var panel olarak da kaliteli bir panel kullanıyor bütçe yükseltebilirseniz AOC alın yükseltemezseniz ASUS alabilirsiniz sizin seçiminiz.

ayak boylarını yazabilme imkanınız var mı
Hocam AOC 24G2U sorunu az olan bir model ışık sızması ölü piksel gibi sorunlar diğer monitörlere göre daha az var panel olarak da kaliteli bir panel kullanıyor bütçe yükseltebilirseniz AOC alın yükseltemezseniz ASUS alabilirsiniz sizin seçiminiz.
hocam aoc 24g2u nun ayakları baya büyük duruyor yerine viewsonic xg2405 alınır mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı