Bütçe
1700

Lasnoho

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Maalesef mining olaylarından sonra ucuz bir kasa aramak durumundaydım ve sonunda aradığım bilgisayarı buldum. (gaming.gen.tr'nin ultıma-2060 kasası, ilgilenen olursa linki burada.) şimdi yanına bir monitör arıyorum ve fiyat aralığım 1700 liraya kadar çıkabiliyor.

İstediğim monitörün:
  • VA veya IPS panel olmasını,
  • 144 Hz olmasını, mümkünse 165'e çıkabilmesini,
  • yükseklik vb. ayarının olmasını
  • Ms konusunda 1 ms ve üstünün farkı eğer çoksa 1 ms olmasını, çok değilse fark etmemesini,
  • ince çerçeve olmasını,
  • outlet olmamasını,
  • Ve son olarak 23.6+ inç olmasını sizlerden istiyorum.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

23.6 ile 23.8 arasında aşırı bir fark yok. Boyuttan haberdarım yani uyaracak arkadaşlar için.

Ne tür oyunlar oynayacaksın?
Her tür desem yalan olmaz. Çünkü oynayacağım oyunları yazacak olsaydım: "Ulan adamın istediği panele bak, oynayacağı oyunlara bak!" diye tepki alabilirim. Çünkü hem FPS hem hikaye türü oyunları oynamaya bayılıyorum.

AH IPS değil haberiniz olsun.

@Lasnoho Önermişler zaten ama daha genel kullanımda Dell S2422HG gayet işini görür. Tepkime ile işin olacağını sanmıyorum.

"Ulan adamın istediği panele bak, oynayacağı oyunlara bak!"
Artık IPS paneller TN panellerden daha yüksek hızlara çıkabiliyor bu şekilde genelleme yapan kişileri takmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…