1700 TL Bütçeye Dizüstü Tavsiyeniz?

Zamanında 2.200 civarında almıştım ama o 2 sene önce idi. Şu anda 1.900 filandır oyun için alacak isen iyi bir bilgisayar fakat donanım olarak çok farklı modelleri var. Mesela benimki 8 gb ram'li olan ama 16 gb'liğide var. Fakat diğer arkadaşın dediği gibi casper kesinlikle tavsiye etmem. Lenovo Asus tavsiyemdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 olsaymış fiyatına göre baya iyi bir bilgisayar olurmuş.
Bu haliyle bile oldukça iyi.
1.700 kotanı 2.000 e çıkarta bilirsen mükemmel bilgisayarlar alma şansın var. Hele ki bu dizüstü seçeneğini masaüstüne çevirirsen 2.000 e 4-5 sene bütün oyunlara
ultra çakma şansın var.

Acaba oyun için mi alıyorsun yoksa film, müzik ya da nette dolaşmak için mi?

Aslında bende masaüstü almayı planlıyodum ama babam dizüstü al seneye üniversiteyi tutturursan zaten lazım olacak dedi.Ben bilgisayarda hepsini yaparım yani :D

Yani sırf oyun için alacak isen kesinlikle ve kesinlikle masa üstü al ayrıca laptoplarda sistem geliştirme çok sorunlu. Az önce bu sitede konu açtım ekran kartım anakarta gömülü olduğu için değiştiremiyorum. Bende bunu zamanında oyun için almıştım ama o zaman
ben bilgisayardaki sistemin s sinden anlamıyordum. Artık günümüz oyunları çok hızlı gelişiyor. Şu an ben laptop aldığım için çok pişmanım çünkü oyuncuyum. Ama yinede sen bilirsin önerilerimi göz önünde bulundurmanı isterim.

Dediğim gibi bende masüstü almayı planlıyordum ama seneye üniversite var işte. Başka şehire gidebilirim. Ayrıca PS3 de alınacak bilgisayarın yanında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı