Bütçe
1700

YigitCnÖzy

Centipat
Arkadaşlar merhaba BenQ XL2411 kullanıyorum oyun için çok iyi olsa da renkler pek canlı değil bana IPS monitör önerir misiniz? Gecikme ve HZ değeri önemli değil canlı ve kaliteli görüntü vermesini istiyorum. 2. monitör olarak film dizi izlemek için kullanacağım büyük olması tercihim en kötü 24" olsun fiyat olarak 1700 üstü olmasın 2. el de alabilirim ama SRGB falan yüksek olmasını bakınca "öff" renklere bak falan demek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

100tl çıkabilirseniz 165hz

pivotlu isterseniz
ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneririm hocam.

200tl ekleyip aoc modelinede bir göz atabilirsiniz hocam.

Son düzenleme:

100TL çıkabilirseniz 165Hz.

Pivotlu isterseniz.
ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneririm hocam.

200TL ekleyip AOC modelinede bir göz atabilirsiniz hocam.

Hocam BenQ'yu belirtmemin amacı zaten 144 Hz var 60 Hz olup daha iyi renk veren monitörü tercih ederim Hz'in bir önemi yok şu an benim için. Oyunlarda BenQ ile oynuyorum 2. monitö film falan için olacak yani 144 Hz fiyatına daha iyi bir 60 Hz tercihimdir.

Hocam BenQ'yu belirtmemin amacı zaten 144 Hz var 60 Hz olup daha iyi renk veren monitörü tercih ederim Hz'in bir önemi yok şu an benim için. Oyunlarda BenQ ile oynuyorum 2. monitö film falan için olacak yani 144 Hz fiyatına daha iyi bir 60 Hz tercihimdir.

@SkyRose hocam renk konularında bilgili biri. Eğer gelirse onun tavsiyelerine bir bakmanızı öneririm.

Anladım hocam srgb destekli en kaliteli gözümde aoc son attığım model ama hz önemli değil ise @SkyRose sormak daha mantıklı hocam aklıma seçenek gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı