1700 TL Mini PC tavsiyesi

Bu sistem tam sana göre oldu diyebilirim.
1212.png
Aşağıdaki video'da olan performansı alırsın diye düşünüyorum.
Şimdiden hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 111247
Şimdiden hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sistem olmamış. Dengesiz bir sistem. Anakart o kadar pahalı olmamalı, işlemci 2 Çekirdekli olmamalı, kasa çok pahallı.

Eki Görüntüle 111247
Şimdiden hayırlı olsun.
Yanlış sistem oluşmuş 1700 TL olan sisteme 400 TL'lik kasa nedir?

Sistem olmamış. Dengesiz bir sistem. Anakart o kadar pahalı olmamalı, işlemci 2 Çekirdekli olmamalı, kasa çok pahallı.

Yanlış sistem oluşmuş 1700 TL olan sisteme 400 TL'lik kasa nedir?

İşlemci yükseltilebilir fakat parçalar vatandan olduğu için böyle bir sistem uygun gördüm kasa da bu nedenden dolayı pahalı bir seçim oldu.

Kasa önermemiş'siniz.

200tl civarındaki Thermaltake Core V1 gayet güzel olur.
Ben çok beğendim yaptığım sistemi. :) Sadece kasa konusunda kararsızdım arkadaş sağolsun yollamış bir tane kasa önerisi evet kasanız güzel + :) Benim sistemle iyi gideceğini düşünüyorum. GTX 960 bulunmakta ne de olsa :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı