1700 TL'lik Oyun Bilgisayarı

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1600-1700 TL'ye beni oyunlarda uzun süre götürecek, ısınma kasma ve donma problemleri olabildiğince alt düzeyde olacak bir bilgisayar toplamak istiyorum. Aşırı büyük oyunlar oynamak değil hedefim. Genelde H1Z1 - LoL - CS:GO gibi oyunlar oynuyorum ama denk geldiğinde Gta V'ye de girmek istiyorum. Eğer böyle bir imkanımız varsa buna göre bir bileşen tavsiyesi yapar mısınız? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
1700 TL'ye artık uzun vadeli bir PC toplamak çok zor. Ancak ekran kartsız bir Kaby Lake belki toplanabilir. Bu sayede sistem yükseltmeye açık olur. Yoksa A10-7890K önerebiliriz ama bu vakitten sonra sıfır DDR3 sistem tavsiye etmem.

Alırken Bios güncellemesi isteyin ki Kaby Lake uyumlu olsun anakart. İşlemci tam fiyat performans. i3 6100 ile benzer performanstalar ve eski Pentium'lar gibi çift çekirdek sıkıntısı yaşamazsınız.

Dosya Ekleri

• IMG_1405.PNG
    IMG_1405.PNG
    129,9 KB · Görüntüleme: 208
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı