1700 TL'ye işlemci anakart ve ekran kartı önerisi

Sevmedim başka önerin var mı?

4+4 8 GB DDR3 RAM ve 600W xiagmatek PSU var, istanbuldayım ikinci el alabilirim, önerisi olan var mı?

Bunlar şu an kullanmaktayı anakart hariç ve FPS olarak çok memnunum.
Anakart ve işlemciyi pazarlık yapıp alırsanız daha iyi olur şu an 1800 TL gibi bir fiyat çıkıyor ama pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

Ve bu arada ekran kartının 1 GB olduğunu bakmayın GTX 750 Ti daha fazla FPS sağlar bu serinin 2 GB'lık versiyonunu da arıyabilirsiniz aralarında çok fazla bir FPS farkı yok.

Bunlar şu an kullanmaktayı anakart hariç ve FPS olarak çok memnunum.
Anakart ve işlemciyi pazarlık yapıp alırsanız daha iyi olur şu an 1800 TL gibi bir fiyat çıkıyor ama pazarlık yapmanızı tavsiye ederim.

Ve bu arada ekran kartının 1 GB olduğunu bakmayın GTX 750 Ti daha fazla FPS sağlar bu serinin 2 GB'lık versiyonunu da arıyabilirsiniz aralarında çok fazla bir FPS farkı yok.

2 GB versiyonu olabilir 1 GB cidden yetmiyor, anakartın mATX olmaması daha iyi olabilir mATX anakartların gereksiz bir ısınması var deneyimlediğim kadarıyla.
2 GB versiyonu olabilir 1 GB cidden yetmiyor, anakartın mATX olmaması daha iyi olabilir mATX anakartların gereksiz bir ısınması var deneyimlediğim kadarıyla.
Ve hocam istanbuldayım dedim anakart hariç hepsi farklı yerlerde.

Sevmedim başka önerin var mı?

Pazarlık yaparak bu üçünü alabilirsin.

Geri
Yukarı