1700 TL'ye Oyun Bilgisayarı

İşlemci markası sizce hangisi olmalı ?

• Oy verenlerin toplamı
    23
O zaman bütçemi aşar. İntel toplamaya doğru gidiyor aklım bir yandan. Bir yandan da GTX750Ti seçimini yapmaya. Ne dersiniz ? Birde benim sistemim içerisindeki monitörün neyi vardı ? Ayrıca İntel toplayacağım galiba. :D

Sisteminiz içerisindeki monitör kötü, DVI-D çıkışlı monitör gayet harika yetecektir size. Önerdiğim sistemi alın.. :)
O zaman işlemciyi İntel, monitörü sizin dediğinizden, ekran kartını 750Ti ve HDD' yi 500gb olanından seçerek bana bir sistem toplar mısınız ? Ayrıca anakart değişecek gözden kaçmasın. :) Bide bütçeyi aşmasın 1650 civarı olsun mümkünse.

Tamam ozaman HDD ' yi 1TB olandan seçelim siz fiyatına göre en iyi modelleri seçip toplar mısınız ?

Oldu galiba dolar biraz düşsün hemen ilk fırsatta alacağım.

@Silinen üye kardeşim son olarak sormam gereken bir şey var. Diyelim ki bu sistemi topladım. İşletim sistemi nasıl olacak ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğinizi kurabilirsiniz. Windows 8.1 öneriyorum.
Bunu kurmak için teknobiyotik'de mesela belli bir ücret karşılığında sistemle gönderiyorlar. Buna gerek var mı yani o kadar ücret vermeye gerek var mı ? Yoksa maliyeti düşük ve kolay yönden yapılabiliyor mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı