1700 TL'ye red swtich klavye önerisi

Bütçe
1700
İşte o yüzden Pro olmayanı önerdim, ama araştırmak lazım.
Araştırıyorum hocam, az çok aklımda biçtim ama. Forumlara bakıyorum çoğu kişi önermiş.
Teşekkür ederim.

Hocam birisi RK61 önermiş bende hem RK61 hem de Trendyol'da 550TL'ye satılan %60 ziyoulang T60 var ve emin olun hiçbir farkları yok tabii ki Switch kalitesi vesaire daha iyi olabilir fakat onun dışında ne malzemesinde ne de hissiyatında bir farklılık var zaten genel olarak %60 klavyelerin çoğu aynı kasayla geliyor belki kızıcaklar olacak ama benim önerim RK61'e 1700 lira vereceğine
650TL'ye Trendyol'dan bunu almak olacaktır.
Hemde bütçeden tasarruf edilmiş olur.
tam fiyat verip uzun süreli kullanmak istiyorum, kafamda direkt '650tl klavye klavye midir' önyargısı var maalesef :D

Araştırıyorum hocam, az çok aklımda biçtim ama. Forumlara bakıyorum çoğu kişi önermiş.
Teşekkür ederim.

tam fiyat verip uzun süreli kullanmak istiyorum, kafamda direkt '650tl klavye klavye midir' önyargısı var maalesef :D
O zaman önerdiğim diğer REDRAGON ada bakabilirsiniz bilinir ve güvenilir bir markadır Royal Kludge ile kapışır

O zaman önerdiğim diğer REDRAGON ada bakabilirsiniz bilinir ve güvenilir bir markadır Royal Kludge ile kapışır

Kapışamaz. Redragon Outemu switchler kullanıyor çoğu ürününde. Düşük bütçede belki iyi ancak RK ile kapışacak seviyede değil.

Kapışamaz. Redragon Outemu switchler kullanıyor çoğu ürününde. Düşük bütçede belki iyi ancak RK ile kapışacak seviyede değil.
Kapışır dan kastım Royal Kludge kendi klasmanında nasıl en F/P ve iyilerdense REDRAGON da öyle demek istedim aslında.
Yoksa bende gidip Trust GXT ile Anne Pro 2 Falan kıyaslamam yani 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı