17000 TL'ye bilgisayar önerisi

EmirKadirO

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : AMD RADEON R7 240

GPU : İNTEL İ5 3470 3.20 GHZ

ANAKART : INTEL H61

RAM : 16 GB DDR3 (2x8)

SSD : 256 GB

HDD : 320 GB
Merhaba arkadaşlar. Bir yarışmaya katıldım ve kazanırsam 8 bin lira alacağım. Kazanma şansımız yüksek. Bunun için eğer kazanırsam yeni bir sistem almayı düşünüyorum.
Şimdiki bilgisayarımı 9 bin liraya satıp üstüne kazandığım parayı da ekleyince 17 bin lira oluyor. Bunun için güzel hazır sistemleriniz var mı? Trendyol ve Hepsiburada gibi siteleri atmayın.

Merhaba arkadaşlar. Bir yarışmaya katıldım ve kazanırsam 8 bin lira alacağım. Kazanma şansımız yüksek. Bunun için eğer kazanırsam yeni bir sistem almayı düşünüyorum.
Şimdiki bilgisayarımı 9 bin liraya satıp üstüne kazandığım parayı da ekleyince 17 bin lira oluyor. Bunun için güzel hazır sistemleriniz var mı? Trendyol ve Hepsiburada gibi siteleri atmayın.
laptopmu dizüstümü?

Bence elinizdeki kasayı satıp paranızı tamamlayınca konu açın. Çünkü anlık kelepir sistemler düşebiliyor. Şu anda önerilen pclerin çok önemli olmayacak çünkü artan kur ve değişen fiyatlar PC nizi etkileyecek.

Geri
Yukarı