17K laptop önerisi

Adaptör değişimiyle bu alınabilir.

İlk defa laptop alacaksan M*nster falan bulaşma da dostum. İleride başın ağrımasın.

İlk defa laptop alacaksan M*nster falan bulaşma da dostum. İleride başın ağrımasın.
Bir tanıdığımıza alacağız. Yüksek bütçelere hakimim ama bu seviyelerde ideal cihaz hakkında kararsızım.

Adaptör değişimiyle bu alınabilir.

Adaptör ile uğraşmaz, oyun performansını etkiliyor mu adaptörü?

Bir tanıdığımıza alacağız. Yüksek bütçelere hakimim ama bu seviyelerde ideal cihaz hakkında kararsızım.

Adaptör ile uğraşmaz, oyun performansını etkiliyor mu adaptörü?
Ayrıca bütçe 18,5K olabilir en fazla.

Hem oyun hem Photoshop için kullanılacak. Önerilerinizi bekliyorum.
@Artoria Pendragon
Ben buradan bunu belirtmek istiyorum parçalar misal işlemci ekran kartı soğutma ekran görüntü ekranın hızı çok önemli. Örnek verecek olursam bir çok cep telefonu üreticisi var ama toplama yapıyorlar. Önemli olan bu faktör yazılımın bu parçalarla bütünleşmesi. Bu parçaları çalıştıracak olan yazılım. Bence baştan yazılımı küvetli olan ürünleri 1. önceliğin olması gerek. Bu ürünlerin başında MSI derim.. Örnek verdim. Soğutma çok önemli. Çünkü sıkışık bir preslenmiş gibi bu laptoplar bir düzenin içinde çalışmakta ve çokça ısınmakta. Yazılımı iyi olacak tapiki de bu yazılımı parça dengesinle oluşmakta bunu hangi markalar başarabiliyor. Bu alırken dikkat edeceğin bir şey. Zaten sen onun açıklamasında işlemcisini ekran kartını ssd veya ramleri bilgi veriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı