18.000 TL sistem toplama önerisi

Bütçe
18000

Muhammet Erda

Hectopat
Daha fazla  
18 bin TL param var. PC toplamak istiyorum. Yanı 18K'nın hakkını versin istiyorum. Sizce beklemeli miyim? 3 ay beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi A2000 500GB yapın, soğutucuyu Fuma 2 yapın. 17100 TL oldu. PSU'yu ayrı olarak şunu alın.
3 ay sonra stoklar düzelirse RTX 3080 sistem de dizilebilir. Ek olarak bu sistemde ekipman hediyesi de var.

SSD'yi A2000 500GB yapın, soğutucuyu Fuma 2 yapın. 17100 TL oldu. PSU'yu ayrı olarak şunu alın.
3 ay sonra stoklar düzelirse RTX 3080 sistem de dizilebilir. Ek olarak bu sistemde ekipman hediyesi de var.
ekipmana gerek yok bende apex pro var sadece mouse alıcam ama 3080 i sizce kaç aya toplarım

Şunu demeye çalışıyorum, 3 aya bu fiyata 3080'li sistem dizmeyi bırak 3060'lısını alman bile pek olası değil. Paran varsa al ve geç.

ekipmana gerek yok bende apex pro var sadece mouse alıcam ama 3080 i sizce kaç aya toplarım
Kardeşim şimdiden bile üst seviye ekran kartları stoklarda mevcut, fiyatları indirilince anca stokları bitti. 18 bine 3080 liği çok rahat alırsın. Sene sonunu beklersen muhteşem cuma gibi amazon indirimleriyle neredeyse 3090 lı sistem alırsın bilgin olsun. Bunu dememin sebebi 1. ETH 1 sene içerisinde bitecek, diğer coinlerde ETH kadar kazançlı değil. 2. sebep ise nvidia 2020 de hiçbir stok sorununun kalmayacağını açıklamıştı bu yüzden gönül rahatlığıyla bekleyebilirsin. Para kolay kazanılmıyor paran varsa al geç diyenleri boşver kardeşim. Bekle şuan ki alacağin sistemi sene sonunda aldiğinda en az 6000 lira cebinde kalır o ekstra parayla da krallar gibi tatil yapılır bilgin olsun.

Geri
Yukarı