18.000 TL sistem toplama

Bütçe
18000 - 20000
hocam çok yoğun çalışıyorum, şehir dışına çıkacak vaktim yok maalesef. Ayrıca Vodafone'lu değilim
Vodafone Red`liysen Budget araç kiralamada ciddi bir indirimin oluyor. Araç kiralayıp Ankara-İstanbul yapıp sistemi alıp gelsen daha ucuza gelir.

Hocam çok yoğun çalışıyorum, şehir dışına çıkacak vaktim yok maalesef. Ayrıca Vodafone'lu değilim
Peki Sinerji gibi kaliteli montaj yapan ve güvenilir tek bir siteden hazır sistem olarak hazırlasak alma imkanın olur mu?

tek ve güvenilir bir siteden, eğer daha ucuza gelecekse olabilir. ama i7 10700k işlemcide kararlıyım, amd olmaması lazım şimdi o siteden aynı sistemi toplamaya bakıcam ne kadar tutacak diye, anakart seçimi hakkında yorumunuz nedir bu sistemde ?
Peki Sinerji gibi kaliteli montaj yapan ve güvenilir tek bir siteden hazır sistem olarak hazırlasak alma imkanın olur mu?
Hocam 2 parça yoktu, o 2 parçayı aynı fiyatta olan rasgele başka 2 parça ile değiştirdim.
Sinerji'den aynı pc'yi topladım, biraz daha pahalıya geldi Vatan'da da tek tek alırsak 21 bine falan geliyor zaten

Vatan Mağazaya gidiyorsunuz biraz bekleyip montajlatıyorsunuz. Sonra arabaya koyup getiriyorsunuz. Pahalı sistem zaten.

Vatan Mağazaya gidiyorsunuz biraz bekleyip montajlatıyorsunuz. Sonra arabaya koyup getiriyorsunuz. Pahalı sistem zaten.
Bunu biliyorum hocam, istediğim şey birkaç parça yorumu idi özellikle anakart üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…