18 bin TL laptop önerisi

Bütçe
18 bin tl
Mümkün hocam. 2 adet RAM slotu bulunuyor, birisi boş. Ancak DDR5 RAM almanız gerekiyor. Haliyle DDR4 RAM'lere kıyasen biraz pahalılar.
Hocam HP Victus modellerde kronik ekran sallanma sorunu varmış, bu çok dikkat dağıtıcı olabiliyor. Şu alttakini önerir misiniz, Victus serisine göre eksiklikleri nelerdir?

Hocam HP Victus modellerde kronik ekran sallanma sorunu varmış, bu çok dikkat dağıtıcı olabiliyor. Şu alttakini önerir misiniz, victus serisine göre eksiklikleri nelerdir?

İşlemcisi 12500H'a göre zayıf kalıyor. Onun dışında fazla bir eksikliğinin olduğunu sanmıyorum. Belki soğutma farkı vardır. Fakat bu fiyata HP Victus 16'nın 6600h işlemcili modeli varken alınmaz bence.

İşlemcisi 12500H'a göre zayıf kalıyor. Onun dışında fazla bir eksikliğinin olduğunu sanmıyorum. Belki soğutma farkı vardır. Fakat bu fiyata HP Victus 16'nın 6600h işlemcili modeli varken alınmaz bence.
Siz ne kullanıyorsunuz hocam? İnternetten okuduklarıma ve çevremden duyduğuma göre ekranda sallanma sorunu varmış, birçok kişi bu sorundan şikayetçi. Böyle bir sorun olmasaydı HP Victus alacaktım

Siz ne kullanıyorsunuz hocam? İnternetten okuduklarıma ve çevremden duyduğuma göre ekranda sallanma sorunu varmış, birçok kişi bu sorundan şikayetçi. Böyle bir sorun olmasaydı HP Victus alacaktım
Bende sallanma sorunu olduğunu duydum hep masada kullansak sorun olmaz ama böyle bir şey mümkün değil siz neyde karar kıldınız acaba

Geri
Yukarı