18 W hızlı şarj adaptörü tavsiyesi

Olur ama emin olmamakla beraber adaptörlerin kalitesinin telefonun bataryasının ömrüne etkisi olduğunu düşünüyorum. Yalnızca benim fikrim.

Olur ama emin olmamakla beraber adaptörlerin kalitesinin telefonun bataryasının ömrüne etkisi olduğunu düşünüyorum. Yalnızca benim fikrim.
Hm.Yukarıdaki ürün kaliteli mi peki sizce? Orjinal huawei ise kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Birazcık tuzluymuş.50-60 tl bandında bulabilir misiniz?

Bu arada yakında Redmi Note 8 alacağım.Onun kutusundan 10w adaptör çıkıyormuş diye duydum.Doğru mu?
Hocam 50-60 lira bandında orijinal bulmak zor. Hatta benim attığımın bile orijinal olduğundan şüpheliyim. 10w adaptör olayı da doğru hocam.

Yukarıda attığım linkteki orjinal mi peki?

"Ürünün garantisi ithalatçı firma tarafından sağlanmaktadır, firma bilgisi garanti belgesinde bulunmaktadır, Huawei yetkili servisleri bu ürüne destek vermemektedir." 4 değerlendirmesi var. Ben güvenemedim açıkçası. Orijinal değil büyük ihtimalle.

Peki GM 5 plusdaki şarj aleti kaç wolt? Takıldığında hızlı şarj oluyor ama kaç wolt olduğundan emin olamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…