18 W şarj adaptörü ve kablo önerisi

Merhaba,

Anker PowerPort III Nano 20W USB-C Güç Adaptörü hem boyutu küçük hem de hızlı şarj yapmanızı sağlıyor. Fiyatı 250TL civarında.

Kablo için ise Anker veya Baseus örgülü USB-C kablolarını tavsiye ediyorum.

Bende iPhone telefonum için original adaptör ve kablo kullanıyordum. Kendi adaptörleri hem yavaş (5W) hem de kabloları zamanla uç noktalarından kırıldıkları için artık Anker adaptör ile Baseus örgülü kablo kullanıyorum. 2 yıldır herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Saygılarımla.

Bu ürüne bakabilirsiniz. Huawei Supercharge ama, soru sorulmuş beğenilmiş ürün isterseniz bu ürüne'de bakabilirsiniz. Huawei fakat, en baştaki ürünü öneririm. Hızlı olması için.
Attığınız ürünler büyük ihtimalle orjinal değil. :(

Merhaba,

Anker PowerPort III Nano 20W USB-C Güç Adaptörü hem boyutu küçük hem de hızlı şarj yapmanızı sağlıyor. Fiyatı 250TL civarında.

Kablo için ise Anker veya Baseus örgülü USB-C kablolarını tavsiye ediyorum.

Bende iPhone telefonum için original adaptör ve kablo kullanıyordum. Kendi adaptörleri hem yavaş (5W) hem de kabloları zamanla uç noktalarından kırıldıkları için artık Anker adaptör ile Baseus örgülü kablo kullanıyorum. 2 yıldır herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Saygılarımla.
Teşekkürler şuan fiyatı 300 civarı bir tık bütçemi aşıyor. Daha uyguna öneriniz varmı?

Geri
Yukarı