18 yaş altı banka hesabı

Merhaba 18 yaş altı banka hesabı açmak istiyorum mobil bankacılığı olan bir banka önerebilir misiniz?
Burada arkadaşlar Akbank yapıkredi bankası sana önermişler ama şunu biliyorsun dimi 18 yaş altındaysan velisiz hesap açamazsın bende yarın 17 yaşıma giriyorum

18 yaşında olmadığım için.

Garanti 18 yaş altına açıyordu diye biliyorum ben ilk başta garanti istiyordum fakat bazı şubeler açmıyormuş gene şansımı deneyeceğim.

Garanti 18 yaş altına açıyordu diye biliyorum ben ilk başta garanti istiyordum fakat bazı şubeler açmıyormuş gene şansımı deneyeceğim.

Ben velim ile gittim birikim hesabı açmak istiyorum dedim fakat yaşım tutmadığı için açmadılar siz yine de deneyebilirsiniz şansınızı.

Bugün kartımda imza olmadığı için Yapı Kredi ve DenizBank'tan red yedim. Yaşım 18, 19a gireceğim Ziraat Bankası'ndan hesap açabilmeme rağmen bu bankalardan açamadım en garibide DenizBank'ın hesap açmak için istediği şartlardı.

Şartlar şunlar:
•2 faturanın otomatik ödemesinin bu hesaba bağlanması
•Kredi kartı başvurusu
•Hesaba 50k nakit yatırılması.
Yorum sizin.

Yapı Kredi'den neden red yediniz anlamadım ben gittiğim gün kağıtlara velim ile imza attım birkaç gün sonra aldım kartı, garanti için sormuşlardı hesaba aylık ne kadar yatar gibi demek şartlarda buymuş.

Karşınızdaki insan keyfi ne isterse şart olarak onu söylüyor. Başka bir şubeye gittim deniz bank için ve kimliğinize imza yazdırıp gelin açalım dediler. Yapı Kredi'den de aynı nedenden red yedim.

Gelişme

Yarın garanti şubesine hesap açmaya gideceğim velimle sonuçları paylaşacağım.

Gelişme

2 tane şubeye sormamıza rağmen açmıyorlar, perşembe günü Yapı Kredi'ye gideceğim.

Yapı Kredi kullanıyorum, sorun olursa sorabilirsin.

Yapı Kredi'ye gittim bugün fakat mobil bankacılık açamayız dediler onun dışında kart verip IBAN tanımlıyorlar siz extradan bir şeymi söylediniz yoksa farklı şubeye gideceğim.

Son düzenleme:

Arkadaşım kullanıyor mobil bankacılık falan derseniz açar, açmak zorundalar. Garanti neden açmıyor?

Arkadaşım kullanıyor mobil bankacılık falan derseniz açar, açmak zorundalar. Garanti neden açmıyor?

Staj için açabiliyorlarmış diğer şube uzakta olduğu için gitmedim Yapı Kredi sadece mobil bankacılık açmıyormuş bir daha gidip soracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…