18 yaş altı banka kartı önerisi

Hepinize merhaba arkadaşlar. 18 yaş altı için kısıtlaması olmayan varsa da çok olmayan bir banka kartı önerir misiniz Papara Tosla gibi ön ödemeli kartlar gibi şeyler söylemeyin teşekkürler.
Ziraat Bankası açtırma, mobil bankacılık kullanamıyorsun. Ben Akbank kullanmıştım. Müşteri temsilcisi hiçbir türlü çalışmıyor. Yani şifreni bloke falan edersen velinle beraber şubeye gitmen gerekiyor. Onun dışında mobil bankacılık birebir aynı. Bende sistem hata verdi 18 yaşından küçük başladığım için. 18 yaşından küçüklerin kredi kartı ve artı para gibi kredili işlemler anında reddediliyor. Yani başvuru alındı ekranına bile gelmeden. Şuan 18 yaşımı geçtim, hatta hiçbir bankadan kartım yok ve üniversite öğrencisiyim. Ona rağmen anında rede düşüyor yine, bu sorunu bir türlü çözemedim. Onun dışında 2 aile üyem kullandı 18 yaşından büyük. Kampanyaları bana daha az veriyor gibi geldi, şuan yine 18 yaşımı geçtiğim için hemen hemen aynı. Akbank açtırabilirsin yani. Şubeye gittiğinde açmayabilirler. Freelance çalışıyorum ödeme almam gerek gibi bahaneler söyleyerek açtırabilirsin. Açmama nedenleri sana herhangi bir kredili ürün kullandıramadıkları için herhangi bir kar elde edemeyecekler yani boşuna uğraşmış gibi olacaklar. Biraz zorlarsan açarlar. Tek veli gitmesi de yeterli.

İş Bankası'na neden güvenmiyorlar bildiğim kadarıyla Atatürk'ün direktifleriyle kurulmuş bir bankadır kendileri, neredeyse cumhuriyet yaşındalar yani.
Güvenmek veya güvenmemek değil de, arayüzü çok kötü ve müşteri temsilcisini 1 saatte bağlanmadı. Ama üniversite öğrencisine kredi kartı veren tek banka olduğu için el mahkûm kullanıyorum.

Hocam zaten Papara'ya bile güvenmiyorlar İş Bankası'na güvenirler ama işte o Nays mıydı unuttum ona güvenmiyorlar.

Sıkıntı şu; Nays İş Bankası'nın bir alt bayiisi olarak nitelendirilebilir. Türkiye'deki en çok kullanılan mobil bankacılık uygulamalarından birisi.

Geri
Yukarı