18 yaş altı birisinin çalışabileceği yerler nelerdir?

Dushh

Hectopat
Yer
İstanbul
Burger King McDonald's 16 yaş üstünü alıyor bunun gibi yerler var mı önerebileceğiniz, bildiğiniz? Sadece bu 2 yer mi 18 yaş altı alıyor?

Çıraklık vs yazmayın yapılacak gibi değiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılacak gibi değil derken ezilmekten ve zorluktan bahsediyorsan o yaşta ona mahkumsun maalesef ki bunu bil. Calisabilecegin yerler genelde hep hizmet sektörü olacak ve onlarda da ezilmek Allah'ın emri olmuş zaten artık. Varsa tanıdık falan seni kafeye fırına soksun yoksa da sen çevreye girip soracaksin eleman lazim mi diye.

Pizza hut olabilir.

Pizza hut 18 yaş altı alıyor mu?

Yapılacak gibi değil derken ezilmekten ve zorluktan bahsediyorsan o yaşta ona mahkumsun maalesef ki bunu bil. Calisabilecegin yerler genelde hep hizmet sektörü olacak ve onlarda da ezilmek Allah'ın emri olmuş zaten artık. Varsa tanıdık falan seni kafeye fırına soksun yoksa da sen çevreye girip soracaksin eleman lazim mi diye.

Zaten orduevinde falan 2 sene staj yaptım öyle yerlerde çalışamam muhasebe okuyan biriyim gereksiz yerler dediğim gibi çalışılmaz bence oralarda şimdilik çalışacağım.

Burger King McDonald's 16 yaş üstünü alıyor bunun gibi yerler var mı önerebileceğiniz, bildiğiniz? Sadece bu 2 yer mi 18 yaş altı alıyor?

Çıraklık vs yazmayın yapılacak gibi değiller.

Hocam eğer ki ağır işlere gelemiyorsanız, kendi mahallenizde veya çevrenizde ki cafe veya restoranda çalışmanızı öneririm. McDonald's veya Burger King gibi yerler de fare gibi çalışırsınız, ve sanayiden hiçbir farkı kalmaz.

Pardon 18 yas icin sandim.

@Dushh 16 yas icin bir bilgi bulamadim sormaniz iyi olur.

1706283112685.png

Böyle yazıyor ama ben bir soracağım.

Pizza hut olabilir.

İşe girdim ay başında başlıyorum hocam sağ olun

Son düzenleme:
Hocam ben 14 yaşındayım benim için fırın, kafe, restoran uygun mu başka alternatifim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı