18 Yaş Altı Cüzdan Var mıdır?

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 18 yaş altı kripto satın alınamaz veya satılamaz bunu biliyorum fakat sadece cüzdan olarak kullanabileceğim bir site veya yöntem var mı acaba? Yani o cüzdana kripto olarak para çekilebilsin ve farklı bir cüzdana aktarılabilsin, bu mümkün mü herhangi bir şekilde? Mümkün ise açıklarsanız sevinirim. Ailemden birinin üzerine açamam bunu yol olarak önermezseniz sevinirim.

Trust Wallet gibi cüzdanlar işini görebilir.

Orada alınıyor ama satılmıyor diye biliyorum. Arkadaşım kullanıyor satamamıştı.
Belirttiğim gibi satın almak ve satmak için kullanmayacağım zaten, sadece bir cüzdan görevi için. Yani o hesaba kripto gelebilecek ve ben onu farklı bir cüzdana aktarabileceğim. Eğer buna izin veriyorsa çok güzel olur.

Belirttiğim gibi satın almak ve satmak için kullanmayacağım zaten, sadece bir cüzdan görevi için. Yani o hesaba kripto gelebilecek ve ben onu farklı bir cüzdana aktarabileceğim. Eğer buna izin veriyorsa çok güzel olur.
Evet Trust Wallet sizin için biçilmiş kaftan. :)

Ethereum ağı için MetaMask cüzdanı açabilirsin. Tron ağı için TronLink cüzdanı açabilirsin. Solana ağı için Phantom cüzdanı açabilirsin.

Fakat bu cüzdanlara kripto atmak istersen bir borsada kripto almalısın yada MetaMask de mesela kredikartı ile Ethereum alabilirsin ama ağ ücretleri aşırı yüksek(5 - 25 dolar arası).
Yapabileceğin en mantıklı şey bence MetaMask cüzdanı açıp onu Binance Smart Chain ağına bağlayıp içine bir borsa hesabı olan bir arkadaşına parayı verip ona BNB attırmak olur ve sonra merkeziyetsiz borsalardan kripto swap edebilirsin.

Ben zamanında Paribu'ya 16 yaşında kayıt olmuştum 4 yıl önce :D. Sistemde açık bulduydum ancak nasıl yaptım hatırlamıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
TRC-20 Tether için kullanacağım. Zaten amacım sadece geçici olarak bulundurmak yani transfer cüzdanı olarak kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı