18 yaş altı e-Devlete girmek

Hocam e nabızı bilmiyorum bana annenin e devletine girerek yukarda dediğim gibi bakabilirsin dediler ama bulamadım
Rapor vs bulacaksan genelde e nabızdadır onlar. Annenin e devletinden e nabıza gir ve çocuklarım kısmından kendi ismini seç, giriş yapmış olursun. Dediğin şey e nabızda ise eğer. Sağlıkla ilgili şeyler orada oluyor.

Hocam e nabızı bilmiyorum bana annenin e devletine girerek yukarıda dediğim gibi bakabilirsin dediler ama bulamadım.

Dostum git al kendi e-Devlet'ini gir bak 15 yaşını doldurmayan çocuklar için sana söyledikleri sistem çocuklarım diye sekmeden giriliyor fakat sen o yaşı geçtin devlet sana diyor ki kendi hesabından bakman lazım kısaca.

Dostum git al kendi e-Devlet'ini gir bak 15 yaşını doldurmayan çocuklar için sana söyledikleri sistem çocuklarım diye sekmeden giriliyor fakat sen o yaşı geçtin devlet sana diyor ki kendi hesabından bakman lazım kısaca.
Hocam halen giriliyor çocuklarım kısmından. Almadan da bakabilir aciliyeti varsa.

Öyle birşey olduğunu sanmıyorum o zaman e nabızdada 15 yaşından sonra çocuklardan silinirdi. 18 yaşını doldurmadığı sürece silinmez çocuklarım kısmından.

Hocam halen giriliyor çocuklarım kısmından. Almadan da bakabilir aciliyeti varsa.

Çıkmıyor diyor ya belki kaldırılıyordur o sebeple dedim arama kısmına da yazmayı deneyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı