18 yaş altı freelancer nasıl oluyor?

Ben bionlukta 18 yaş altı olarak calisiyord ailemin banka hesabını kullanarak fakat sonradan yetkililer banka hesabını arastirdiklarinda farklı isim hesapta ayrı isim gorduler benden kimliğimi atmami istediler editliyip kendimi buyuk gösterdim attım sonra yüzünüz gözüksün dediler babamın kimlik fotosunu editliyip benimkine ekledim attım tamam ama biz kimlikte değil kimliği yanına alıp fotoğrafta gozukmeni istedik dediler mesaj az önce geldi ne yapsam bilemiyorum babami atsam yaşı fotograftakinden büyük kendimi atamam tek ihtimal düzgünce diyeceğim abi babama açtım hesabı diye. Siz sakın bu hatayı yapmayın.

Ben bionlukta 18 yaş altı olarak calisiyordum, ailemin banka hesabını kullanarak fakat sonradan yetkililer banka hesabını arastirdiklarinda farklı isim hesapta ayrı isim gorduler. Benden kimliğimi atmami istediler editliyip kendimi buyuk gösterdim attım sonra yüzünüz gözüksün dediler babamın kimlik fotosunu editliyip benimkine ekledim attım tamam ama biz kimlikte değil kimliği yanına alıp fotoğrafta gozukmeni istedik dediler mesaj az önce geldi. Ne yapsam bilemiyorum babami atsam yaşı fotograftakinden büyük kendimi atamam tek ihtimal düzgünce diyeceğim abi babama açtım hesabı diye. Siz sakın bu hatayı yapmayın.
Merhaba, mesela ne işler yaptınız ve ortalama ne kadar kazandınız diye sorma imkanım var mı? Açıkçası merak etmekteyim.

Merhaba, mesela ne işler yaptınız ve ortalama ne kadar kazandınız diye sorma imkanım var mı? Açıkçası merak etmekteyim.

Pardon bir süre siteye giriş yapmamıştım bir adama logo afiş ve yapım videosunu çektim ve 150 TL aldım ama alıcı ne kadar beğense de benimki bence acemi bir işçilikdi.

Ortalama 1 sene içerisinde 1200 lira kazanmışım fakat başlamak isteyenlere önerim değildir ek gelir elde etmek isterseniz belki olabilir ama o kadar çok freelancer var ki alıcı isteklerine sipariş düştüğü gibi 150 freelancer istek atıyor.

Pardon bir süre siteye giriş yapmamıştım bir adama logo afiş ve yapım videosunu çektim ve 150 TL aldım ama alıcı ne kadar beğense de benimki bence acemi bir işçilikti.
Teşekkür ederim.
Ortalama 1 sene içerisinde 1200 lira kazanmışım fakat başlamak isteyenlere önerim değildir ek gelir elde etmek isterseniz belki olabilir ama o kadar çok freelancer var ki alıcı isteklerine sipariş düştüğü gibi 150 freelancer istek atıyor.
Anladım. Yine de hiç yoktan iyi bence :).

Ben bionlukta 18 yaş altı olarak calisiyord ailemin banka hesabını kullanarak fakat sonradan yetkililer banka hesabını arastirdiklarinda farklı isim hesapta ayrı isim gorduler benden kimliğimi atmami istediler editliyip kendimi buyuk gösterdim attım sonra yüzünüz gözüksün dediler babamın kimlik fotosunu editliyip benimkine ekledim attım tamam ama biz kimlikte değil kimliği yanına alıp fotoğrafta gozukmeni istedik dediler mesaj az önce geldi ne yapsam bilemiyorum babami atsam yaşı fotograftakinden büyük kendimi atamam tek ihtimal düzgünce diyeceğim abi babama açtım hesabı diye. Siz sakın bu hatayı yapmayın.
Sonra ne oldu?

Geri
Yukarı