18 yaş altı IBAN'lı kart önerisi

DYREX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Dolar'a bakmak
Yaşım 18'in altında bir site yapıp Google AdSense ile reklam vermeyi ondan gelen geliri karta yatırıp kart da ki para ile de Netfilix YouTube Premium gibi üyelikler almayı düşünüyorum kısacası
İstediğim özelikler:
IBAN'ı olsun.
18 yaş altı kullanımı olsun
Kullanım ücreti olmasın.
Netfilix, YouTube Premium da kampanya olsun.

Son düzenleme:
PAPARA kullanabilirsin. Netflix, Youtube için %50 indirim yapıyor. AdSense aracılığıyla para yatırabiliyor musun bilmiyorum.

Her banka için kendi IBAN'ına sahip.

İlla kredi kartı olacaksa; Vakıfbank Öğrenci Kartı alabilirsin.

18 yaşın altında ailenle birlikte bir bankadan hesap açmadan kendi kişisel IBAN'ın olmaz. Ama Papara ile başkasının IBAN'ına para gönderebilirsin ATM'den para yatırabilirsin. AdSense'teki parayı Papara, İninal gibi hesaplara çekebilir misin bikgim yok.

Yaşım 18'in altında bir site yapıp Google AdSense ile reklam vermeyi ondan gelen geliri kredi kartına yatırıp kredi kartındaki para ile de Netfilix YouTube Premium gibi üyelikler almayı düşünüyorum kısacası
İstediğim özelikler:
IBAN'ı olsun.
Kullanım ücreti olmasın.

Kredi kartı değil banka kartına ihtiyacın var.
Garanti Öğrenci Paracard'a bakabilirsin.
Ebeveynin ile bankaya giderek hesap açtır. Hesaba bağlı banka kartı çıkarttır. Yasalara göre 18 yaş altı bireyler kredi kartı kullanamazlar.

Her bankanın öğrenci hesapları var. Kredi kartı değil de "kart" istiyorsun gibime geldi. Senin için gereken hesap kartı.
Evet aslında Kart daha doğru olur .
İninal papara tosla gibi ön ödemeli IBANsız kartlara adsense den para yatırılmıyormuş.

Papara kullanabilirsin. Netflix, YouTube için %50 indirim yapıyor. AdSense aracılığıyla para yatırabiliyor musun bilmiyorum.

Her banka için kendi IBAN'ına sahip.

İlla kredi kartı olacaksa; VakıfBank öğrenci kartı alabilirsin.

Maalesef o IBAN'lara sadece kendi ismine olan hesaplardan para aktarabileceği için işine yaramaz.

Yaşım 18'in altında bir site yapıp Google AdSense ile reklam vermeyi ondan gelen geliri karta yatırıp kart da ki para ile de Netfilix YouTube Premium gibi üyelikler almayı düşünüyorum kısacası
İstediğim özelikler:
IBAN'ı olsun.
Kullanım ücreti olmasın.
Babanızın ya da aileden birinin banka hesap IBAN'ına çekip oradan Papara, Tosla vs. atabilirsiniz. Dediğiniz özellikleri barındıran bir hizmet yok Türkiye'de bildiğim kadarıyla.

Konu dışı ama siteniz nedir?
Henüz açmadım ama teknoloji haberi yapacağım. Bunun gibi sorunları ayarlamaya çalışıyorum
İlk imza hesabı tarzı bir hesap açıp adsense gelirini oraya yatırıp o hesap ile tosla yı doğrulamayı düşünüyorum. Sizce olur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı