18 yaş altı için banka önerisi

HCI

Hectopat
Yer
Laboratuvar
Öncelikle iyi akşamlar. İş Bankası ilk imza hesabını kullanıyorum fakat çok fazla kısıtlama var. Başka bir bankada hesap açmak istyorum. EFT, döviz al-sat mobil bankacılık gibi özellikler olması lazım. Aklımda en iyi Garanti Bankası var. Sizce hangi banka iyidir?

Garanti bankası en iyisidir, 0 kısıtlama. Yanına Papara da alırsanız tadından yenmez.

Papara banka değil ve 18 yaş altı döviz alım-satım yapamıyor.

Hocam "banka değil, Papara." sloganını ele aldınız galiba. Bir de çocuk olarak kullanacaksanız @Yaxi1 hocamızında dediği gibi, garanti harçlık hesabı bile kullanabilirsiniz.

90 kuruş kesmiyor , Her yatırmada 1TL + yatırdığınız tutarın %1'ini kesiyor. Yani 10TL yatırırsan 1.10TL kesiyor.

90 kuruş kesmiyor, her yatırmada 1TL + yatırdığınız tutarın %1'ini kesiyor. Yani 10TL yatırırsan 1.10TL kesiyor.

Hocam geçen ay mıydı neydi 200 TL yatıracaktım garanti ATM'sinden 90 kuruş kesilecek diyordu.

Galiba çoğunuz soruyu yanlış anlamış. Ben ön ödemeli kart aramıyorum. Hepsini kullanıyorum zaten. Ben banka için öneri istemiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…