Çözüldü 18 yaş altı ininal Kart'tan Papara'ya para nasıl aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShyNos

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ininal'den Papara'ya para aktarmam gerek ama -18 olduğum için para aktarmada sorun yaşıyorum. Nasıl aktarabilirim (parayı çekip aktar gibi şeyler demeyin. Papara kartı benim değil)?

Çözüm
Arkadaşlar ıninal'den Papara'ya para aktarmam gerek ama -18 olduğum için para aktarmada sorun yaşıyorum. Nasıl aktarabilirim (parayı çekip aktar gibi şeyler demeyin. Papara kartı benim değil)?

Öyle bir şey yok dostum. Çekip atmadığın sürece veya kart bilgilerini vermediğin sürece geçiremezsin.
Arkadaşlar ıninal'den Papara'ya para aktarmam gerek ama -18 olduğum için para aktarmada sorun yaşıyorum. Nasıl aktarabilirim (parayı çekip aktar gibi şeyler demeyin. Papara kartı benim değil)?

Öyle bir şey yok dostum. Çekip atmadığın sürece veya kart bilgilerini vermediğin sürece geçiremezsin.

Çözüm
İninalindeki parayı başkasının ininaline yolla o da paparasından arkadaşının paparasına yollasın. Fb gruplarında 1 dakikada hallederim ama sen dolandırılırsın %99

Geri
Yukarı