18 yaş altı internet üzerinde para kazanma

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
18 yaşının altında bir öğrenciyim. Yazın fiziksel bir işe girip çalışacağım gibi gözüküyor. Fakat yaz gelmeden ve çağımızın teknolojisinin de geliştiğini düşünerekden internet den para kazanmanın pek çok yolu doğuyor. Peki bu iş modellerinden hangisi daha mantıklı? Bu okul sürecinde bir kaç kitap yayını şirketine ve bir okula soru bankası için mobil uygulama geliştirdik. Okullar tatil olacağı için tatil bitene kadar onlarında isteğiyle hizmeti kestik. Bu uygulama geliştirme dışında, basit düzey logo yapabiliyorum. Üstüne düşersem pek çok şey daha yapabilirim. Neyse, bu yazdıklarımdan yola çıkarsak internet üzerinden ne tür iş modellerini önerirsiniz? Freelancer'lık da olabilir ama daha farklı şeyler öğrenmek istiyorum.

Hocam son cümleyle biraz çelişecek ama -18 için en iyi yol freelancer'lık gibi . Ben de kendimi o alanda geliştirmeye çalışıyorum daha da büyüyünce yatırım hayatına atılmayı deneyeceğim.

Hocam son cümleyle biraz çelişecek ama -18 için en iyi yol freelancer'lık gibi . Ben de kendimi o alanda geliştirmeye çalışıyorum daha da büyüyünce yatırım hayatına atılmayı deneyeceğim.
Hocam peki öneride bulunabileceğiniz bir site var mı? Fiverr'da bir kaç gün denedim şansımı fakat kemik bir kitle var onlardan dolayı benim ilanlarım öne hiç çıkmıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı