18 yaş altı internetten nasıl para kazanabilir?

Maalesef sadecee burayı kullanıyorum hiç sosyal medya kullanmıyorum WhatsApp bile kullanmıyorum.
Şimdi başlıyorum. Öncelikle benim gittiğim yerde bir kaç şey dediler öncesi ritimli konuşmak ve nefesimiz yetmeyeceğini düşünüp "tüm kelimeleri bitireyimde konuşmayı hemen bitireyim rahatlayım"ı çözmek yani diksiyon deniyor buna ve ritimli konuşmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki kadının hızı ile konuşmaya çalış yani birkaç kitap feda etmen lazım. Bu kadının konuşma hızına erişmek içinde kendi ses kaydını dinleyip sonra bu kadının dinleyebilir aradaki farklı anlayabilirsin ve yalnız okumanı öneririm çünkü ben yalnız çok iyi konuşurken yanımda annem varken bile konuşamıyorum düzgün kitap bile okuyamıyorum. Ve genelde kekemeler yani biz diye adlandıracağım ilk harfi çıkarmakta zorlanıyoruz, bir örnek vereyim. "Ben sosyalde birisi ile konuştum." cümlesini hocanın bana öğrettiği gibi deyim, "Bbben so-sosyalde bi-bi-birisi ile kkkonuştum." Yani hece tekrarı ve ilk harfi uzatma yapmayı öğretti. Bunuda yüzyüze yaptım ama sana açıklamam zor ama önce bana harflerin çıkma şeklini öğrettiler mesela p harfini bahsedeyim onda dudaklarımızı birleştiriyoruz ve ortadan bir delik ile beraber çıkarıyoruz harfi kusura bakma kötü bir tanım oldu böyle böyle tüm harfleri yapmanı deneyimlemeni yani çıkarma şeklini anlamanı sonrada uzatmaya başlamanı öneririm yani yarıyor işe gördüm yaptım ve başardım ben. Hecelemek zaten basit normal konuşma hızı gibi sakince so-sosyal demek lazım yoksa gene heycana yol açıyor bu. Hepsini bir arada yapma ben şuan anlattım hepsini bir arada ama önce konuşma hızına kitap okuyarak ısınmak lazım sonra alışınca onu aile içinde sonra kitap okurken ilk harfi uzatmayı sonra aileyle sohpet edip uygulamayı en sonra hecelemeyi aynı şekilde yapacaksın. Ve bu süreç birkaç haftada olmayacak belkide hız kavramını çözmen 1 hafta belkide 1 ay sürecek ama sonu çok güzel olacak... Özgüven patlaması yaşayacaksın insan içine çıkıyormusun aktif konuşuyormusun kızlarla erkeklerle bilmiyorum ama bunları hayata geçirmeye başladığında çok güzel hisler yaşayacaksın. Umarım gayret edersin çünkü bu cidden çok zor bir sıkıntı ama aşılamayacak değil.

Discord kullanmıyorum Discord'um yok ayrıca Discord da ne iş var ki.

O ne demek hiç bilmiyorum.

İnternette var biraz araştırabilirsin web site hackleyerek para kazanabiliyorsun açık var mı diye arıyorsun yabacı ise Basic'ler 40 50 dolardan başlayabiliyor eğer bayağı büyükse binlerce dolar bile kazanılabilir bu işi yaparak 19 yaşında ki bir insan bile 3 milyon dolar kazandıysa neden olmasın :D ama önem vermen gerekir çok fazla deneme ve çok fazla çalışma gerektirir.

İnternette var biraz araştırabilirsin web site hackleyerek para kazanabiliyorsun açık var mı diye arıyorsun yabacı ise Basic'ler 40 50 dolardan başlayabiliyor eğer bayağı büyükse binlerce dolar bile kazanılabilir bu işi yaparak 19 yaşında ki bir insan bile 3 milyon dolar kazandıysa neden olmasın :D ama önem vermen gerekir çok fazla deneme ve çok fazla çalışma gerektirir.

Hocam ne demek web site hackleyerek para kazanabilirsin? Bunu şaka olarak söylediğini farz ediyorum. Asla yasal değil.

Hocam ne demek web site hackleyerek para kazanabilirsin? Bunu şaka olarak söylediğini farz ediyorum. Asla yasal değil.

Kötü amaçlı olarak değil sitelerin ya da programların açıklarını bulup sitenin yada programın sahibi olan kişiye bildirmekten bahsediyor. Hacklemek değil de açıklarını bulmak deyimi daha doğru olur.

Yasal olarak diyorum yani hackerone gibi sitelerden yapabiliyorsunuz ama tabii Linux bilgisi vs lazım bug bounty deniyor biraz araştırırsan bulursun ama emek isteyen bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı