18 yaş altı iş bulmak

Etrafı gez. Çalışan arama ihtimali daha yüksek lokanta, yemek yerleri vb yerlere sor.

Zor ama ilan gördüğün yere başvurup şansını deneyebilirsin. İş bulmak kimseye kolay değil zaten. Eğer ileride dükkan açarım kafasında değilsen sanayiye gitme bu arada :)

Çok büyük bir mekan değilse ufak tefek servislerde lokantalarda sanayide iş bulabiliyor. Genelde yaşa değil boya ve büyüklüğe bakılıyor. 15 yaşında bir çocuğa değil de 16-17 yaşında biraz daha olgun birine veriyorlar genelde.

Burger King ve MC donald's da şansını deneyebilirsin (16 dan büyük olduğunu varsayıyorum) yazlık bir yerdeysen yazın çok eleman sıkıntısı çekiyorlar. Lokantalara komi olarak başvurabilirsin.

Etrafı gez. Çalışan arama ihtimali daha yüksek lokanta, yemek yerleri vb yerlere so

Etrafı gez. Çalışan arama ihtimali daha yüksek lokanta, yemek yerleri vb yerlere sor.
Mesela girdin bı kafeye kime soliceksn iş aradigini filan

Burger King ve MC donald's da şansını deneyebilirsin (16 dan büyük olduğunu varsayıyorum) yazlık bir yerdeysen yazın çok eleman sıkıntısı çekiyorlar. Lokantalara komi olarak başvurabilirsin.
Nasıl basvurcaksin lokantalara kime soliceksn yada iş aradigini

Çok büyük bir mekan değilse ufak tefek servislerde lokantalarda sanayide iş bulabiliyor. Genelde yaşa değil boya ve büyüklüğe bakılıyor. 15 yaşında bir çocuğa değil de 16-17 yaşında biraz daha olgun birine veriyorlar genelde.
16 yaşındayım 30 yaşında gözüküyorum rahat alırlar o zaman :D bir deneyeyim.

Geri
Yukarı