18 Yaş Altı Kargo Teslim Almak

R0ME

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 18 Yaşından küçüğüm ancak internetten 25 TL'ye bir çevirici alacağım. Gittigidiyor'dan almayı planlıyorum fakat üye olurken 18 yaş altı üye olunmuyor idi;
•18 Yaş altı üye olunmadığı için bende direk "1997" yılını seçtim ama ay ve gün aynı. Kargoyu teslim alırken kimliğimi versem sorun olur mu bu doğum tarihi
•18 Yaş Altı MNG Kargodan teslim alabilir miyim ?
•İninal kart ile satın alabilir miyim ?

Yardım eden etmeyen herkese teşekkürler

18 yaşından büyük Aile üyenden rica etsen daha iyi olabilirdi.
Bilemiyorum söylerim ama, Kabıl edeceklerini sanmam çok korumacılar.Yani korumacılardan kastığım kredi kartına bir şey olur davası. Peki babam adına hesap açıp ondan sipariş etsem İlimde bulunan şubesine gelidğinde gidip kimliğimi göstersem alabilir miyim ? Sonuçta kimlikte baba adı yazıyor ?

Kargo görevlisi senin yaşınla ilgilenmez ki, en fazla TC numaranı yazmak için kimlik ister. Eğer çok ürküyorsan verme, aklından söyle kimlik numaranı.
Bilmiyorum belki gittigidiyor üyelik ve karttaki bilgiler tutmazsa ödeme yapmana izin vermez, yine de dene bakalım. Korkmana gerek yok.

Kargo teslim alırken veya teslim ederken 18 yaşına bakmıyorlar. Çok işim oldu kargoyla hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı