18 yaş altı Sweatcoin nasıl çekilir?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba Sweatcoinlerimi çekmek istiyorum. Normalde babamın Huobi'sini kullanıyordum. Kendime nasıl Sweatcoin'leri aktarabilirim?

Son düzenleme:
Sweat mı?

Daha blokzincire gelmedi o.

Hocam Cüzdan uygulaması ayrı onun. Sweat Wallet olarak indirdikten sonra adreslere gönderme yapıyorsunuz. Anlık olarak değeri yok diye biliyorum.

Hocam Cüzdan uygulaması ayrı onun. Sweat Wallet olarak indirdikten sonra adreslere gönderme yapıyorsunuz. Anlık olarak değeri yok diye biliyorum.
Hayır hocam demek istediğim şey farklı. Kendime özel bir cüzdan, atıyorum Huobi gibi nasıl aktarabilirim? Sweat'in var ama SWEAT'i başka bir cüzdanda depolamak istiyorum.

Hayır hocam demek istediğim şey farklı. Kendime özel bir cüzdan, atıyorum Huobi gibi nasıl aktarabilirim? Sweat'in var ama SWEAT'i başka bir cüzdanda depolamak istiyorum.
Blokzincirine tam olarak geçiş yapmadığı için mümkün değil.

Listelenmemiş bir coini nasıl başka cüzdanda depolayacaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…