18 yaş altı Ziraat Bankası para transferi yapamıyorum

fatihylmzz

Hectopat
Yer
Adana, Seyhan
Ziraat hesabımı yeni oluşturdum ama hiçbir özelliği kullanamıyorum sadece kumbara görevi görüyor. Hiç yoktan Papara hesabıma para transferi yapmak istedim bir türlü yapamadım. Hangi özellikleri kullanabilirim, para transferi yapmamın bir yolu var mı? Yardımcı olursanız müteşekkirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halkbank daha beterdi. Uygulamayı 18 olmadan kullanamazsınız demişlerdi hesapta ki paraya bile bakamıyordum çile gibiydi Allah'tan 1 ay sonra 18 gireceğim ayrıca kartla internetten alışverişte yapılmıyor hele BİM de bile çalışmadı aktifleştirmeme rağmen.

Halkbank daha beterdi. Uygulamayı 18 olmadan kullanamazsınız demişlerdi hesapta ki paraya bile bakamıyordum çile gibiydi Allah'tan 1 ay sonra 18 gireceğim ayrıca kartla internetten alışverişte yapılmıyor hele BİM de bile çalışmadı aktifleştirmeme rağmen.
Bazı bankaların şartları farklı oluyor, nice yıllara.

Garanti veya Akbank öneririm. Diğer bankalar biraz kısıtlıyor.
Akbank mı önerirsiniz Garanti mi? İkisi arasında hangisi? 18 yaşından küçük kullanıcıyım ve ziraat çok kısıtlayıcı. Özgürce işlem yapabileceğim belli başlı şeylerde kısıtlama koyacak onun haricinde rahat işlem yapabileceğim havale QR Kod işlemleri vs. hangi bankadır?

Akbank mı önerirsiniz garanti mi? İkisi arasında hangisi? 18 yaşından küçük kullanıcıyım ve ziraat çok kısıtlayıcı. Özgürce işlem yapabileceğim belli başlı şeylerde kısıtlama koyacak onun haricinde rahat işlem yapabileceğim havale QR kod işlemleri vs. hangi bankadır?

Daha çok garanti öneriyorlar ama kullanmadığım için tam emin değilim. Güzel kampanyalar oluyor. 1 ay önce falan yeni kullanıcılara A101 300 TL hediye ve 500 TL'ye 250 TL indirim vardı.

Geri
Yukarı