18 yaş altına devlet hastanesinde diş teli ücretsiz mi?

Castlevania

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 16 yaşındayım dişlek olduğum için diş teli taktırmak istiyorum. Kendime devlet hastanesinden randevu aldım ancak bazı arkadaşlarım bana ücretli olduğun söylüyor. İnternette tam tersi 18 yaş altı ücretsiz olduğu yazıyor. Dişlek olduğum için takarlar mı yoksa bir tür ağız problemine sahip olmak zorunda mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktor, muayenenizi olduktan sonra sizi ortodontiste yönlendirir ve ortodontistiniz ise size uygun tedaviye karar verdikten sonra sadece malzeme parası ödeyerek tedavinizi başlatabilirsiniz. 18 yaşına gelmeden bir an önce yapın yoksa 20-30 bin TL gibi fiyatlarla karşılaşacaksınız. Sanırım sizin ödeyeceğiniz tutar da 2000 TL'yi geçmez.

Selam arkadaşlar, 16 yaşındayım dişlek olduğum için diş teli taktırmak istiyorum. Kendime devlet hastanesinden randevu aldım ancak bazı arkadaşlarım bana ücretli olduğun söylüyor. İnternette tam tersi 18 yaş altı ücretsiz olduğu yazıyor. Dişlek olduğum için takarlar mı yoksa bir tür ağız problemine sahip olmak zorunda mıyım? Cevaplarınızı bekliyorum iyi sosyaller.
Malzeme parasını ödersiniz sadece. Tedavi durumuna göre değişir ama en son 4000-7000 civarıydı.

Geri
Yukarı