18 yaş sınırı olan filme ebeveyn izni olan 18 yaş altındaki biri girebilir mi?

Hilerupa

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci AMD Ryzen 5 2600
Anakart PRIME A320M-K
RAM 16,0 GB
Ekran Kartı Rx 5500 XT
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben Openheimer filmine gitmek istiyorum. Tarihe ve bilime ilgi duyduğum için film bana izlenebilir geldi. Ancak ben 18 yaşının altındayım ve film +18 bir film.
Bu durum bana sorun çıkarır mı? Ebeveyn iznim var ve orada olacaklar ancak filme sadece ben gireceğim.
Bu durumda internetten bilet almak mantıklı mı?

Bir sorun çıkmaz 16 yaşındayım kaç kez 18+ filmlere girdim yaş soranlara 18'im deyip geçiyorum kimlik isteyecek halleri yok.

Merhaba. Ben Openheimer filmine gitmek istiyorum. Tarihe ve bilime ilgi duyduğum için film bana izlenebilir geldi. Ancak ben 18 yaşının altındayım ve film +18 bir film.
Bu durum bana sorun çıkarır mı? Ebeveyn iznim var ve orada olacaklar ancak filme sadece ben gireceğim.
Bu durumda internetten bilet almak mantıklı mı?
Dün gittim 16 yaşındayım. İnternetten aldım bileti. Direkt geçtim. Tek gidin aileniz ağaç olur. 3. 30 saate yakın sürüyor.

Filmi hesaba katmadığım için birkaç gün önce sakalları kesmiştim. 18 yaşımdayım desem inanmazlar muhtemelen. Ama işi kitabına uygun yaparlar mı yapazlar mı bilmiyorum.

Nasıl oldu bilmiyorum ama Oppenheimer yaş sınırı +13 gözüküyor. Bileti şu an internetten alıyorum ama bir garibime gitti bu film +18 değil miydi?

Düzenleme: Bileti aldım da yaş sınırı +13 diyor. Acaba bazı sahneleri kesmiş olabilirler mi?

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-22_125114235.png
    resim_2023-07-22_125114235.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Nasıl oldu bilmiyorum ama Oppenheimer yaş sınırı +13 gözüküyor. Bileti şu an internetten alıyorum ama bir garibime gitti bu film +18 değil miydi?

Düzenleme: Bileti aldım da yaş sınırı +13 diyor. Acaba bazı sahneleri kesmiş olabilirler mi?
Ben geçen hafta cumartesi gittim filme. Yanlış yok film +13 gidebilirsin yani.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı