18 Yaşından Küçük Birisi Steam'e Oyun Çıkartabilir mi?

Angermania45

Hectopat
Merhaba. 18 yaşından küçükler oyun yapsa o oyunu Steam gibi mağazalara yükleyip satabilir mi?
Bu yasal mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be. 1 sene olmuş konu açılalı yinede aklıma takıldı. Uzun bir süre. Kim bilir belkide çıkartmıştır bir çocuk bu süre içinde.

Vay be. 1 sene olmuş konu açılalı yine de aklıma takıldı. Uzun bir süre. Kim bilir belki de çıkartmıştır bir çocuk bu süre içinde.

Eğer benden bahsediyorsan hayır. Daha çıkartamadım sebebi oyun yapmak için ilk önce başka şeyleri de öğrenmem lazımmış. İngilizce öğrenmeye başladım şu anda basit İngilizce biliyorum bu belki yeter yetmese bile temelim var Google çeviriden bakabilirim. Kod öğreniyordum şu sıralar başlamıştım fakat kod öğrenmek çok sıkıcı geliyordu bu sıkıcı gelme olayını atlatırsam kod öğrenmeye devam edeceğim.

Yok reis senden bahsetmiyorum. Belki birisi çıkarmıştır diyorum.

Sanırım yasal. Çünkü çok fazla duyuyoruz "şu oyunun yapımcısı 15-16 yaşındaymış" gibi lafları.

Ya böyle konuyu hortlatıyorum ama şimdi oyunu çıkarmak için 100 dolar ücret ödüyoruz. Banka işleri falan nasıl oluyor? Yani 18 yaşından küçük olup nasıl yapacağız biri açıklayabilir mi?

Ya böyle konuyu hortlatıyorum ama şimdi oyunu çıkarmak için 100 dolar ücret ödüyoruz. Banka işleri falan nasıl oluyor? Yani 18 yaşından küçük olup nasıl yapacağız biri açıklayabilir mi?

Eğer 100 dolar değerinde TL varsa Steam otomatik çeviriyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…