18 yaşından küçükler Shopify Dropshipping yapabilir mi?

Soux

Decapat
Daha fazla  
18 yaşından küçüğüm ve E-ticaret yapmak istiyorum, aklımda Shopify Dropshipping var fakat yaşım yeter mi bilmiyorum. Aklımda belirli bir site yok, eBay ve Amazon 18 üstü istiyor diye biliyorum.

Dropshipping ömrünü doldurdu, doldurmamış olsa bile büyük markaların tercih edilmesinin 3 ana önemli sebebine tamamen zıt prensipleri var, para kazanacağınızı sanmıyorum ve önermiyorum hocam. Yine de iyi şanslar.

18 yaşından küçüğüm ve e-ticaret yapmak istiyorum, aklımda shopify dropshipping var fakat yaşım yeter mi bilmiyorum. Aklımda belirli bir site yok, eBay ve Amazon 18 üstü istiyor diye biliyorum.

Olmaz bir sürü evrak gerekiyor ama bence paranı biriktir seçim zamanı eğer dolar düşerse paranla dolar al euroda olabilir böyle basit şeylerle uğrasabilirsin ama tavsiye değil ama dolar veya euro düşecek gibide değil.

18 yaş altı dropshipping yapamazsın. Ama 18 yaşını doldurmuş bir insan yardımı ile yapabilirsin.
Anladım. Peki benim için önerebileceğiniz bir para kazanma yolu var mıdır?
Dropshipping ömrünü doldurdu, doldurmamış olsa bile büyük markaların tercih edilmesinin 3 ana önemli sebebine tamamen zıt prensipleri var, para kazanacağınızı sanmıyorum ve önermiyorum hocam. Yine de iyi şanslar.
Zaten aklımda sadece Dropshipping yok. İlk başta SMMA düşünüyordum. Sizin bana önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır ?

Geri
Yukarı