18 yaşından küçüklerin kullandığı bankalar?

Çıktığından beri 18 yaş altına veriyor.

Hocam Şikayetvar sitesinde benim gibi birçok arkadaş 18 yaş altı olmasına rağmen yaş sorunu yaşamış bir göz gezdirirseniz anlarsınız.
Sorunu son 1-2 ay içerisinde yaşamadım.
Çok önceydi birçok hata vermiş olabilir ya da bireysel hatam olabilir kart başvurusu yaparken vs.
benim bildiğim bilgi yanlışmış arkadaşlar düzeltti iyi akşamlar :)

Papara banka değildir. Şube olup olmaması değiştirmiyor. Banka değildir.

Banka hesabı, bir banka kuruluşu tarafından müşterisi için tutulan bir finansal hesaptır. Banka kuruluşları genelde şube şube olduğundan öyle yazmıştım.

Dostum papara'da ayrıca başka kendi papara hesabından başkasının banka hesabına para gönderebiliyorsun bu özellikte yeni geldi hatta açıklamaya birşeylerde yazabiliyorsun ama gönderici Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri diye gözükecektir çünkü kendi banka hesaplarından gönderiyor ama başkası kendi banka hesabından senin Papara'a hesabına para gönderemiyor herhalde banka hesabı senin adına olması şart.

Dostum Papara'da ayrıca başka kendi Papara hesabından başkasının banka hesabına para gönderebiliyorsun bu özellikte yeni geldi hatta açıklamaya birşeylerde yazabiliyorsun ama gönderici Papara elektronik para ve ödeme hizmetleri diye gözükecektir çünkü kendi banka hesaplarından gönderiyor ama başkası kendi banka hesabından senin Papara'a hesabına para gönderemiyor herhalde banka hesabı senin adına olması şart.

Bu özellik yeni gelmedi açıklamaya emoji ekleme yeni geldi asıl gelmesi gereken başkalarının sana para atabilmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı