180 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

SLR Nirvana

Hectopat
Ses kasma ve uzun kullanım açısından hangisini önerirsiniz? Bütçeyi daha fazla artıramayacağım ikisinden birini almak istiyorum.

Bence
Thermaltake Tt Esports Shock Profesyonel Oyuncu Kulaküstü Siyah Kulaklık
bunu almalısın...

bide tahminime göre rampage görüntüsü seni etkiledi ama fotoda durdugu gibi durmaz onlar bence çocuksu olur ve fiyat inidirim olayı kalite olarakda thermaltake tt esports shock daha iyi gibi duruyo ....

Kendi Tavsiyem İse Logitech kulaklık kalitesi olarak veya ürünleri her türlü tavsiye ediyorum ekipman konusunda Bi Logitech bide a4 tech bunları kulalnıyorum bende g231 var 1 sene 1.5 sene oluyo galiba çok memnunum suan fiyat 320 olmuş 210 dan almıştım ben onu önercektim ama
370553

Bence
Thermaltake Tt Esports Shock Profesyonel Oyuncu Kulaküstü Siyah Kulaklık
bunu almalısın...

bide tahminime göre rampage görüntüsü seni etkiledi ama fotoda durdugu gibi durmaz onlar bence çocuksu olur ve fiyat inidirim olayı kalite olarakda thermaltake tt esports shock daha iyi gibi duruyo ....
Görünüş değil de kulak pedlerinin geniş olması beni etkiledi. Bu konularda biraz takıntılı olduğum için Rampage düşünmüştüm. Ek olarak mikrofon kalitesi oldukça iyi gözüküyor. 2-3 yıl sıkıntı çıkarmadan idare etse yeter aslında. Thermaltake Tt Esports Shock'da çok eski bir kulaklık. O kadar kararsız kaldım ki...

Bence Kulaklıklardan Çok markaları ile ilgilen ürünlerden çok markaları yorumla piyasanın en iyi kulaklık mikrafon vs . . rampage bu konuda çok iyi değill bence... diger marka hakkında hiç bi fikrim yok hatta ilk defa görüyorum diyebilirim ama 2 sinden 1 ini alıcaksam rampage almam ...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı