1800-2000 TL Ekran Kartsız Sistem Tavsiyesi

2300'e zorlarsanız böyle bir sistem güzel olur. Yok aşmayacak iseniz işlemciyi R3 1200 yapın. Eki Görüntüle 366649
R3 2200g daha performanslı değil mi bu işlemciden ve anakart 3000mhz ram desteklemiyor sanırım birde 2x4GB ram daha çok performans veriyor diye okumuştum birkaç yerden.
O zaman size konsol öneririm. 2000 TL bütçe ile toplayacağınız bilgisayar sizi memnun etmeyecek.
Teşekkür ederim konsol düşünmüyorum. Memnun ettiği kadar diyelim.

R3 2200g daha performanslı değil mi bu işlemciden ve anakart 3000mhz ram desteklemiyor sanırım birde 2x4GB ram daha çok performans veriyor diye okumuştum birkaç yerden.

Teşekkür ederim konsol düşünmüyorum. Memnun ettiği kadar diyelim.
O Ekran kartıyla yazdığın oyunları oynayamazsın. Oyun için sistem toplanıyorsa öncelik ekran kartına verilir.

R7 260X OC ile 1030 gücüne rahat yaklaşır muhtemelen çünkü R7 240 öyle idi.
R5 1400'ü sadece yeni ekran kartı aldığında darboğaz yapmaması ve daha fazla performans vermesi için koydum.

O Ekran kartıyla yazdığın oyunları oynayamazsın. Oyun için sistem toplanıyorsa öncelik ekran kartına verilir.
Dostum yanlış anlama ama bende salak değilim biliyorum öyle olduğunu ama elimde para yoksa yaratamam ve elimde olanla yetinirim gidip oyunları ultrada oynamak gibi bir amacım yok zaten teşekkür ederim.
R7 260X OC ile 1030 gücüne rahat yaklaşır muhtemelen çünkü R7 240 öyle idi.
R5 1400'ü sadece yeni ekran kartı aldığında darboğaz yapmaması ve daha fazla performans vermesi için koydum.
R7 260X OC şuan 1030dan ve 750TI dan daha güçlü bir kart teşekkür ederim yardımların için göz gezdiricem.

Dostum yanlış anlama ama bende salak değilim biliyorum öyle olduğunu ama elimde para yoksa yaratamam ve elimde olanla yetinirim gidip oyunları ultrada oynamak gibi bir amacım yok zaten teşekkür ederim.
Benim yazdığım sisteme ileride ekran kartı aldığında seni üzmez. R7 260X seni üzmez. En kötü 720P Low ayarlarda oynatır.

Benim yazdığım sisteme ileride ekran kartı aldığında seni üzmez. R7 260X seni üzmez. En kötü 720P Low ayarlarda oynatır.
Benim şuan kullandığım sistemde 720P Low ayarlarda LoL kasıyor zaten haftada 1 gün oyun oynuyorum benim amacım o 1 günde Low ayarlardada olsa Fortnite veya başka bir oyunu rahatça oynayabilmek ileride bütçe olunca upgrade yapılır zaten ama arkadaş hevesimi kırmaya gelmiş herhalde yardımların için sana teşekkür ederim dostum.

Benim şuan kullandığım sistemde 720P Low ayarlarda LoL kasıyor zaten haftada 1 gün oyun oynuyorum benim amacım o 1 günde Low ayarlardada olsa Fortnite veya başka bir oyunu rahatça oynayabilmek ileride bütçe olunca upgrade yapılır zaten ama arkadaş hevesimi kırmaya gelmiş herhalde yardımların için sana teşekkür ederim dostum.
R7 260X LOL'ü 1080p en yüksek ayarlarda çok rahat oynatır yazdığım sistemde.
Fortnite'ı 1080p lowda oynatır gibime geliyor 60 FPS. O kadar kötü bir kart değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı