1800 Dolar Bütçe İle Sistem Toplama

RTX 2070 ön siparişe daha çıkmadığı için şu ankilerle bir şey oluşturdum. Ekran kartı Sahibinden.com'da sıfır satanlardan almak daha mantıklı bence. Ve o ekran kartı sıfır. Belki daha iyisini dizen olur ama yinede aklında bulunsun.
04B6A3DD-E03F-477C-BD5D-AB1F1E6EA55D.png
499A049B-78FE-4B6B-BD7D-4FDF2FD60D5A.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2070 ön siparişe daha çıkmadığı için şu ankilerle bir şey oluşturdum. Ekran kartı Sahibinden.com'da sıfır satanlardan almak daha mantıklı bence. Ve o ekran kartı sıfır. Belki daha iyisini dizen olur ama yinede aklında bulunsun.
Monitör dahildi ama her neyse yardımınız için teşekkürler.

Nanokatalog olmasın demişsiniz ama ekran kartı en ucuz orada ve o sizin arkadaşınızın şanssızlığına denk gelmiştir. Oradan alışveriş yapan ve memnun kalan çok arkadaşım var. Monitör de o sitede bulamadım vatandan yazdım uygun fiyatlı güzel bir monitör.
4E09FC92-9015-4B56-B928-B1D7BE3EC722.jpeg
77F3AD0E-71D6-45B2-8ABD-EC52FC8C28A1.png

Nanokatalog'ta sıkıntı yok alabilirsiniz. Ama bence bu bütçeyle 2000 serisi alın ya da 1080 Ti alın artık altına sistem kurmak mantıklı değil.

Fazla bile. Zaten Gold olduğu için sıkıntı yok. Bence hemen alma. Çünkü alsan dahi ekran kartsız kullanamayacaksın. Sorun değilse ayrı konu. Tam tarih bilmiyorum. Ama Ray Tracing için beklemeye değer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı