1800TL klavye önerisi

Bütçe
1800
Sizce hangi modeli seçiyim başka öneriniz varsa onu da alabilirim bütceyi çok takmayın sadece fiyatını hak eden bir klavye olsa yeter.

Vallahi hocam attığım klavyeyi ben 6 aydır FPS oyunların da kullanıyorum hiçbir sıkıntısı görmedim. Romer G Switch'leri beğeniyorum aşırı ses yapmıyor, tepki süreleri ve tuş mesafesi çok tatmin edici klavyenin bana göre. Tabii tercih sizin.

Vallahi hocam attığım klavyeyi ben 6 aydır FPS oyunların da kullanıyorum hiçbir sıkıntısı görmedim. Romer G Switch'leri beğeniyorum aşırı ses yapmıyor, tepki süreleri ve tuş mesafesi çok tatmin edici klavyenin bana göre. Tabii tercih sizin.

Hocam G512 2 ay önce 500TL'den satılıyordu ben Logitech'in bazı klavyelerinin fiyatlarının fazla artını düşünüyorum daha iyi ürünler vardır bence.

Hocam G512 2 ay önce 500TL'den satılıyordu ben Logitech'in bazı klavyelerinin fiyatlarının fazla artını düşünüyorum daha iyi ürünler vardır bence.

Fiyat olarak evet çok artış oldu ben 600 TL almıştım 6 ay önce :) diğer klavyeleri kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım sadece kullandığım cihazın yorumunu yazıyorum.

Bu klavyeyi tavsiye edebilirim. Bende yeni aldım. Red Switch olduğu için fazla gürültülü değil. Üzerinde multimedya tuşlarıda mevcut.

Sizce hangi modeli seçiyim başka öneriniz varsa onuda alabilirim bütceyi çok takmayın sadece fiyatını hakeden bir klavye olsa yeter.
Ben CK721 ile Huntsman Mini arasında seçim yapardım. Huntsman Mini daha çok oyun odaklı. CK721'de Wireless özelliği var bu çok güzel bir özellik. Böyle gündelik ve oyun kullanımı için Ck721, daha çok oyun odaklı ise Huntsman Mini öneririm. Huntsman Mini gündelikte kullanılır ama CK721'deki Wireless özelliği işinizi daha iyi görür.

Şöyle 2 tane klavye buldum ya bunlardan birini alacağım ya da Razer huntsmen mini.

Geri
Yukarı