19.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar burada yorumlar beni çok düşündürdü fiyatı ve sundukları çok iyi ama sıkıntı yaşayan çok olmuş ölü pixel, ses gelmesi, ani ısınma (boştayken) vb. . Ne diyorsunuz?

Bütçe artmassa:
İnceleme: Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200JUTx (kasa aynı)
Bütçe artarsa:

Arkadaşlar burada yorumlar beni çok düşündürdü fiyatı ve sundukları çok iyi ama sıkıntı yaşayan çok olmuş ölü pixel, ses gelmesi, ani ısınma (boştayken) vb. . Ne diyorsunuz?

Laptop sıkıntılı değil şahsen ben kullanıyorum.

Bütçe artmassa:
İnceleme: Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200JUTx (kasa aynı)
Bütçe artarsa:

Laptop sıkıntılı değil şahsen ben kullanıyorum.
Peki bu attığınız Tulpar nasıldır? Kasa Tongfang sanırım zaten, ssd yi de samsung yapınca 23 200 oluyor. Belki zorlayabilirim buna.

Peki bu attığınız Tulpar nasıldır? Kasa tongfang sanırım zaten, SSD'yi de Samsung yapınca 23 200 oluyor. Belki zorlayabilirim buna.

Fena bir model değil. Bütçeyi zorlarsanız alabilirsiniz. Lenovo'nun zıttına 130W 3060 ve MUX var. Ama bütçe yetmezse Lenovo'yuda alabilirsiniz iyi modeldir.

Fena bir model değil. Bütçeyi zorlarsanız alabilirsiniz. Lenovo'nun zıttına 130W 3060 ve MUX var. Ama bütçe yetmezse Lenovo'yuda alabilirsiniz iyi modeldir.
O zaman o Monster'ı alırım muhtemelen. Senelerdir bir hevesim var Monster'da, aşırı sorunlu bir modeli de değil sanırım zaten. Günün sonunda biraz da şans işi oluyor tabi bu teknolojik aletlerde.

O zaman o Monster'ı alırım muhtemelen. Senelerdir bir hevesim var Monster'da, aşırı sorunlu bir modeli de değil sanırım zaten. Günün sonunda biraz da şans işi oluyor tabii bu teknolojik aletlerde.

Acer Nitro i7 12700h RTX 3060'a da bakabilirsiniz. Gece 22.00-06.00 arası 23850 TL'ye düşüyor birkaç gündür.

Acer Nitro i7 12700h RTX 3060'a da bakabilirsiniz. Gece 22.00-06.00 arası 23850 TL'ye düşüyor birkaç gündür.
Hocam öneriniz için teşekkürler ama Nitro istemiyorum, yakın arkadaşımın çevresinde alıp da sıkıntı çeken çok oldu o kadar risk almam.

Olabilir hocam ama ben ssd'yi de samsung yapıyorum 25'e dayanıyor. Kurban sonrası alacağım sanırım fiyatlarda çok oynama olmazsa muhtemelen tercihim Monster'dan yana olacak zaten.

Hocam öneriniz için teşekkürler ama Nitro istemiyorum, yakın arkadaşımın çevresinde alıp da sıkıntı çeken çok oldu o kadar risk almam.

Olabilir hocam ama ben SSD'yi de Samsung yapıyorum 25'e dayanıyor. Kurban sonrası alacağım sanırım fiyatlarda çok oynama olmazsa muhtemelen tercihim Monster'dan yana olacak zaten.

Acer'in yeni kasalalarında sorun yok ama dediğiniz gibi eski kasalar sorunluydu. Bütçe artarsa Nitro alın. 12700h ile 11800h arasında hatrı sayılır bir fark var.

Acer'in yeni kasalalarında sorun yok ama dediğiniz gibi eski kasalar sorunluydu. Bütçe artarsa Nitro alın. 12700h ile 11800h arasında hatrı sayılır bir fark var.
Dediğim gibi geçen sene alıp menteşe bozukluğu, plastiğin kendiliğinden kırılması vb. sorunları yaşayan biri olduğunu bilerek (Nitro 5) alamam onu maalesef :(. Tavsiye için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı