19.5 cm sağ el Gaming mouse önerisi

Makaleler
4
Dostlar, 250-300₺ bandında fiyat/performans bakımından beni yormayacak, tutuş hissiyatı, kalitesi güzel bir oyuncu faresi arıyorum. DPI, Hz, sensör vs bu tür şeylerden fazla anlamıyorum. Bu yüzden bana yardımcı olmanızı bekliyorum ☺️

Tutuş şekli:
WhatsApp Image 2022-07-13 at 20.53.19.jpegWhatsApp Image 2022-07-13 at 20.53.19 (1).jpeg

Son düzenleme:
Yine, geldik zurnanın zort dediği yere.
Bana göre el boyutundan çok, tutuş şekli önemli. Bu arada bunu 20.5cm el ile Viper Mini kullanan biri olarak söylüyorum. Bu bütçede en iyi Razer Viper Mini ve Razer Deathadder v2 Mini var. Ha, bir de Rival 3 var ama pek yanaşmak istemezdim ben.
Tutuş şeklinize göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Yine, geldik zurnanın zort dediği yere.
Bana göre el boyutundan çok, tutuş şekli önemli. bu arada bunu 20.5cm el ile Viper Mini kullanan biri olarak söylüyorum. bu bütçede en iyi Razer Viper Mini ve Razer DeathAdder V2 Mini var. Ha, bir de Rival 3 var ama pek yanaşmak istemezdim ben.
Tutuş şeklinize göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Görselleri konuya ekledim hocam.

WhatsApp Image 2022-07-13 at 20.53.19.jpeg WhatsApp Image 2022-07-13 at 20.53.19 (1).jpeg

Ben kullanırken elim fareden dışarı taşıyor, hatta parmak uçlarım mousepade sürtüyor.
Fakat tutuş şeklim izin verdiğinden dolayı rahatım. Tutuş şekli olarak ise, çok benzer şekillerde tutuyoruz diyebilirim.

Basilisk V2 nasıl hocam? Edit: pckolikte stok yokmuş. Diğer sitelerde çok pahalı :)

Güncel++

Sanırım DeatHadder V2 Mini alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı