19 cm el için claw/palm grip fare önerisi

Bütçe
850
Tamamdır çok teşekkür ederim tekrardan. 🙂
Hocam iyi günler. Bende bu iki mouse'dan birini almayı düşünüyorum ve konuyu gördüm. Mouse'tan memnun musunuz ? Rahatsız edici noktaları vs var mı ? Bende cs go'da movement delisiyim bunny vs çok severim tekerleği çok kullanıyorum o yüzden sizde bi sıkıntı oldu mu ?

Hocam iyi günler. Bende bu iki mouse'dan birini almayı düşünüyorum ve konuyu gördüm. Mouse'tan memnun musunuz ? Rahatsız edici noktaları vs var mı ? Bende cs go'da movement delisiyim bunny vs çok severim tekerleği çok kullanıyorum o yüzden sizde bi sıkıntı oldu mu ?
Merhaba hocam, ben de sizin gibi fena movement yapıyorum, bunny ve surf delisiyim. Tekerlekle ilgili bir sıkıntım olmadı. Tutuş olsun, tıklayış hissi olsun bu tarz şeylerde rahatsızlık olur diye düşünüyordum ama hiçbir şekilde bir rahatsız edici yönü olmadı. Hatta SS Prime mouse ile ROG Keris arasında kalmıştım. Geçen günlerde bir teknoloji mağazasında Prime'ı test etme şansım oldu ve iyi ki almamışım diye bağıracaktım o derece rahat bir mouse almışım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merhaba hocam, ben de sizin gibi fena movement yapıyorum, bunny ve surf delisiyim. Tekerlekle ilgili bir sıkıntım olmadı. Tutuş olsun, tıklayış hissi olsun bu tarz şeylerde rahatsızlık olur diye düşünüyordum ama hiçbir şekilde bir rahatsız edici yönü olmadı. Hatta SS Prime mouse ile ROG Keris arasında kalmıştım. Geçen günlerde bir teknoloji mağazasında Prime'ı test etme şansım oldu ve iyi ki almamışım diye bağıracaktım o derece rahat bir mouse almışım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Merhaba hocam mouse bugün elime ulaştı. Tekerleği vs çok çok daha iyi Prime'a göre ama elime küçük geldi malesef. 15 dakika kullanmada bile elimi ağrıtır gibi oldu. İade edicem. Birde sağ sol clickleri çok aşırı hafif geldi elime yani istemsizce tıklama oluyordu farkında olmadan. eli küçük olanlara öneririm ama.

Merhaba hocam mouse bugün elime ulaştı. Tekerleği vs çok çok daha iyi Prime'a göre ama elime küçük geldi maalesef. 15 dakika kullanmada bile elimi ağrıtır gibi oldu. İade edeceğim. Bir de sağ sol Click'leri çok aşırı hafif geldi elime yani istemsizce tıklama oluyordu farkında olmadan. Eli küçük olanlara öneririm ama.

İstemsizce tıklama konusunda haklısınız evet ama bence Gaming farelerin en büyük artılarından birisi bu hafif bir kuvvet sonucu direkt etkileşime girmesi. 1-2 gün içerisinde mouse boyutuna ve tıklama hassasiyetine alıştım 1-2 günlük deneyimden sonra iade kararınız olsa daha iyi olurdu bence çünkü G203'ten bu fareye geçince ben de pişmanlık yaşayacağımı düşünmüştüm ama öyle bir şey söz konusu olmadı şimdi rahatlıkla kullanıyorum.

Geri
Yukarı