19 Yaşında 30.000TL kredi çekilebilir mi ?

aslanneco07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere araba almak için kredi çekmek istiyorum. 30 35.000 TL kredi çekip kendi çapımda 45 50.000 TL civarında bir araba almak istiyorum. 3-4 aydır sigortalı olarak aynı firmada çalışıyorum maaşım 1600 TL üzerinden yatıyor. Kefil olabilecek tanıdığım var. 30 35 veya çekebileceğim en üst sınır 40.000 TL kredi çekebilirmiyim kefil ile birlikte ?

Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere araba almak için kredi çekmek istiyorum. 30 35.000 TL kredi çekip kendi çapımda 45 50.000 TL civarında bir araba almak istiyorum. 3-4 aydır sigortalı olarak aynı firmada çalışıyorum maaşım 1600 TL üzerinden yatıyor. Kefil olabilecek tanıdığım var. 30 35 veya çekebileceğim en üst sınır 40.000 TL kredi çekebilirmiyim kefil ile birlikte ?
Kredi notuna bağlıdır.

Büyük ihtimal çekemezsin. Geçenlerde 20'li yaşlarda bir arkadaşım çok daha yüksek gelirli bir işte çalışmasına rağmen 15000 TL bile çekemedi. Tabi birçok özel şart olabiliyor bu işlerde. Kararlıysanız şansınızı deneyin.

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum, benim istediğim miktarda veya ona yakın kredi verirler mi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kredi notum falan yok, bu ilk.

Dostum bunu bankalarla görüşmelisin. Sana özel kredi notu çıkarırlar. Eğer kredi notun düşük çıkarsa kefil isteyebilirler. Bunu bankayla görüşmen senin için daha iyi olacaktır.

Teknosa'nın telefon kredisi için telefondaki banka çalışanına kafede çalışıyorum diye yalan söyleyerek 1400 lira almıştım. 10000 lira verirlerse öp başına koy yani.

Çekeceğiniz kredi tipine göre değişebilir. Araç alacaksanız aracınız ipotekli olarak size istediğiniz miktar kredi çıkabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı