190 TL oyun önerisi

Alfa53

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVIDIA GeForce GTX 1050 Tİ
8 GB RAM
AMD A8-7650K
Meslek
Öğrenci
RAM
8GB
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
İşlemci
AMD A8-7650K
Dediğim gibi bana bir oyun lazım tür konusuna çok bakmıyorum. Old School'da yeni oyunları da oynarım. TR olursa (yamalı da olur) güzel olur ama olmasa da yadırgamam. Hikaye, korku, FPS, 2D falan çoğu türe okeyim sadece fiyatı mümkünse 190 TL'yi (Steam'de 6.50 dolar oluyor) geçmesin ama para Eklemem'de sorun olmaz. Sadece aşırı puzzle ya da point and click olmasın bu ara çok oynadım bunları. Steam veya Epic fark etmez. Evet canolar tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler ve iyi günler😁

Steam'de bu oyunlara bakıp türümü falan belki anlarsınız.
STEAM HESABIM

(Bu da sistem, aşırı bir şey olmasın:)
--------- Sistem ----------
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
8 GB RAM.
AMD A8-7650k
---------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi bana bir oyun lazım tür konusuna çok bakmıyorum. Old School'da yeni oyunları da oynarım. TR olursa (yamalı da olur) güzel olur ama olmasa da yadırgamam. Hikaye, korku, FPS, 2D falan çoğu türe okeyim sadece fiyatı mümkünse 190 TL'yi (Steam'de 6.50 dolar oluyor) geçmesin ama para Eklemem'de sorun olmaz. Sadece aşırı puzzle ya da point and click olmasın bu ara çok oynadım bunları. Steam veya Epic fark etmez. Evet canolar tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler ve iyi günler😁

Steam'de bu oyunlara bakıp türümü falan belki anlarsınız.
STEAM HESABIM

(Bu da sistem, aşırı bir şey olmasın:)
--------- Sistem ----------
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
8 GB RAM.
AMD A8-7650k
---------------------------
Hocam oyunlardan çok anlamam ama Epic'te BioShock serisi indirimde bakabilirsiniz 20 TL civarı bir şey.

%75 indirimdeyken kaçırma derim, o sistem ile high ayarlarda 60 FPS oynarsın.

Hocam oyunlardan çok anlamam ama Epic'te BioShock serisi indirimde bakabilirsiniz 20 TL civarı bir şey.

Tüm seriyi önceden Epic'den bedavaya alıp bitirmiştim gene de teşekkürler.

%75 indirimdeyken kaçırma derim, o sistem ile high ayarlarda 60 FPS oynarsın.

Teşekkür ederim araba oyunlarıyla pek aram yok ama güzele benziyor listeme ekleyeceğim.

Warband orta-yüksek ayarlar Microsoft'ta 36 TL Steam 200.

Bannerlord 189 Epic'de Microsoft 300.

HOI 4 Microsoft 113.

EU4 Epic 103 indirimde.

Warband ve Bannerlord'u oynamaya çalıştım ama bana niyeyse hiç uymadı ve Hearts of Iron 4'tede 100 lerce saatim var Game Pass'dan gene de teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı