1920x1080 monitörün çözünürlüğü 2560x1440 oldu

emreqwe

Centipat
Daha fazla  
1920 X 1080 ASUS VG279Q monitör ölçeğini NVIDIA özel ayarlardan 2560 X 1440 yaptım, çözünürlük düştü. Bu haldeyken aynı zamanda Çözünürlüğü nasıl yükseltebilirim arkadaşlar? 144Hz ayarlasam sıkıntı olur mu? Ekran zarar görür mü?

Son düzenleme:
Hayır aslında çözünürlük aynı sanal olarak 2k'da Fps'in düşer bi zararı olmaz . Aynı yerden tekrar eski haline getir .

Nasıl düzeltebilirim derken? Aynı yerden düzelteceksin işte. Bir zararı da olmaz.

Hayır aslında çözünürlük aynı sanal olarak 2k'da Fps'in düşer bi zararı olmaz . Aynı yerden tekrar eski haline getir .
teşekkürler yani nasıl düzelir derken, bu haldeyken çözünürlüğü yükseltmenin bir yolu yok mu ? şu anda 120 hz ayarladım.

teşekkürler yani nasıl düzelir derken, bu haldeyken çözünürlüğü yükseltmenin bir yolu yok mu ? şu anda 120 hz ayarladım.
Hayır monitörünüz orjinalde 1080p olduğu için 2k'yı ancak sanal olarak yazılımla vere bilir ve görüntü kötü olur .

Teşekkürler yani nasıl düzelir derken, bu haldeyken çözünürlüğü yükseltmenin bir yolu yok mu? Şu anda 120 Hz ayarladım.

Görüntü sadece masaüstünde kötü olur. Oyunlarda falan çözünürlüğü yükselttikçe keskinlik yani kalite artar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…