1959 öncesi şampiyonluklar sayılmalı mı?

Ali Koç göreve geldiğinde konuyu dillendirdi. Ancak Fenerbahçeli olmayanlar takip etmeyenler bilmiyordu. Ne zaman GS bu konu hakkında yazmaya başladı o zaman çoğunun haberi oldu. Onlar sanıyor ki bu çalışma bu sene başladı. Yıllar önce Aziz Yıldırım döneminde başladı. Mesele başarısızlık değil. Şampiyon olduğumuzda biz bunun vurgusunu yine yaptık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Metin Oktay gibi efsaneler kolasına oynamadı. Beşiktaş ses etmiyor sebebini bilmiyorum belki verilen 2 şampiyonluğun ellerinden gitme ihtimali olabilir. Eğer Fener ret yerse belki BJK'ye verilen iptal olur. Ben para konusunda yorum gördüm geliri 2-3M kadar azabilir eğer kabul edilirse diye ancak bilmiyorum. Galatasaray ısrarla istemiyor ülke geneli ile alakası yok gibi cümleler kuruyor ancak Galatasaray'ın kendi kaynağını bırakayım alta. Galatasaray bile ülke genelinde şampiyon olduğunu kabul etmiş 1939 yılında. Sadece 1 şampiyonluğu var diye istemiyor kabul edilmesini. Gerekli kişiler ellerinde belgeler ile konuşmasını yaptı. Galatasaray ise belgeleri inkar edip başka şeyler anlatıyor. Her şeyi yazmıyorum ancak gerçekten bunun kabul edilmemesi gerekiyorsa nedenleri ile anlatın verilen cevapların konuyla alakası yok.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-04-02_010031_twitter.com.png
    355,6 KB · Görüntüleme: 42
  • Opera Anlık Görüntü_2021-04-02_010040_twitter.com.png
    242,2 KB · Görüntüleme: 34
Beşiktaş ses etmiyor sebebini bilmiyorum belki verilen 2 şampiyonluğun ellerinden gitme ihtimali olabilir. Eğer Fener ret yerse belki BJK'ye verilen iptal olur.
Bu başvuru daha önce Tahkim Kurulu tarafından reddedildi. Beşiktaş'ın 2 şampiyonluğu bu konuyla ilişkilendirilmedi ve geri alınacağı tartışılmadı.

Daha önce Tahkim Kurulu tarafından reddedildi. Beşiktaş'ın 2 şampiyonluğu bu konuyla ilişkilendirilmedi ve geri alınacağı tartışılmadı.
Fenerbahçe başvurmadı ki ret yesin? Aziz Yıldırım dönemi için bunu diyorlar ancak Aziz Yıldırım ısrarla dile getiriyor başvurmadık diye. Ret hakkında bir belgede yok varsa bilgilendirin. Ama haber metnini kaynak diye belirtmeyin. Beşiktaş için diyorsan bilmiyorum. Varsayalım ret yedi diyelim. Tekrar başvurma hakkı yok mu yeni belgeler ile bunda yanlış olan nedir.

Son düzenleme:
Bence saçma.
Fenerbahçe'nin kaç yıldır başarısı yok tek yapabildiği şey 100 yıl önceki şampiyonluğu geri almak.
Aziz Yıldırım 19. şampiyonluğu kazandığımızda da Fenerbahçe'nin gerçekte 28. şampiyonluğudur diye konuşma yapmıştı. Başarısızlık için mazeret bulma durumu değil bu.

Aklıma şu da geliyor neden önceden dahil edilmiyordu bu şampiyonluklar? Neden şimdi gündeme geldi?

Fenerbahçe yıllardır hakkını arıyor, yeni bir konu değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynen İstanbul ligindeki şampiyonluklar şehirdeki şampiyonluklardır. Bunu akletmez misiniz? Şehir liginde yapılan şampiyonluklar nasıl şampiyonluk sayılabilir? Asıl bütün takımların bir araya oynadığı sezon 1923'de başlamıştır. 1959'da Süper Lig kurulmuştur. Milli küme dediğimiz şampiyonlukların alınması, günümüz Süper Lig'deki alınan şampiyonluklardan daha zordur. Siz gidip 1923 önceside sayılsın şehir ligi İstanbul ligindeki şampiyonluklar diyosun. Allah akıl sabır versin.

Bende YouTube bozuk çalışmıyor aynı şekilde Twitter'da çalışmıyor videoda ne diyor kısaca özet geçerseniz ona göre yanıt veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…